Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen magas lehetek?

Milyen magas lehetek?

Figyelt kérdés

ha 178cm vagyok 17 èves fiú és az orvos a térdemet megröngenezte és azt mondta h még növök akkor mekkora lehetek ??

meddug maradok még növésbe ??



2012. ápr. 23. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
17-19 éves korod között fejeződik be a csontok növekedése. Vagy max egy kicsit később. Tömegét tekintve utána is változni fog, a maximális csonttömeg 25-30 éves korra alakul ki. Hogy milyen magas leszel, nem tudom megjósolni.
2012. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés,mert attól hogy ezt mondta még nem bíztos,ez igen eltérő,van aki már 14 évesen nem nő tovább,ez a magasakra igaz,sok srác 16 évesen eléri végleges magasságát,de van aki alacsony és hirtelen csak 17-18 éves korára nyúlik meg.Igen eltérő.


Általában a fiúk az apjuk magasságát öröklik,vagy kicsit magasabbak lesznek,innen tudsz viszonyítani hogy magasabb vagy e már nála.De nem vagy túl magas szerintem 182 cm-nél nem igazán leszel magasabb már ha tényleg nősz még.Milyen magas az apukád?

2012. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
180 :(
2012. ápr. 28. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én öcsém jóval magasabb apánknál. Én lettem akkora mint ő. Párom is jó pár centivel magasabb az apjánál. Ugyhogy lutri. Majd kiderül mekkora leszel:)
2012. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de a várakozásba belefáradok :)
2012. ápr. 29. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 180 cm az apád akkor elvileg ekkorára tuti megnősz,tehát 2 cm-t bíztos hogy nősz és talán ezen a 2 cm-en kívül még egy pár cm-t sikerül nőnőd.De mivel már 17 éves vagy és nem annyira magas(bár alacsony sem)így nem hinném hogy túl magasra nőnél,szerintem 180-183 cm körül megállsz magasságra,hisz ennyi idősen már a végleges magasságot is elérik sokan.


Apám kb.181-182 cm magas,a bátyám 198 cm,de 13,5-14 évesen a tesóm már 178 cm volt és 15 évesen már lekörözte az apámat 185 cm volt,szóval ha lényegesen magasabbra(7-10 cm mondjuk) nőnél apádnál akkor azért 17 évesen már magasabbnak kellene lenned nála.

Én 184-185 cm körül lehetek de 15 évesen már én is elértem az apám magasságát és egy félévre rá a végleges magasságom.

2012. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!