Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik manapság?

Hogyan zajlik manapság?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, elmentem az orvoshoz a nemi problémámmal, aki meg nézte és azt mondta h jól feltételeztem de csak rövid a fitymafékem.Na de ő nem merev állapotban nézte, viszont nekem úgy a körülötte lévő bőr is feszül...persze hátra megy de meg is akad néha.Szóval a legrosszabbra gondolva a körülmetélés maradt.Ezt szeretném meg kérdezni hogy manapság hogyan zajlik?Nem akarom h el altassanak...érzéstelenítik?Feküdnöm kell?
2012. ápr. 24. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ácsi...ácSI... ÁCSI!!! :-o

NYUGI! Ne pánikolj már! :-o

˙


Hali!


Nem hinném, hogy ennyire rossz lenne a helyzet, sztem a félelmeid miatt túlspilázod, és ahogyan azt nagyon helyesen írod is,...

"Szóval a legrosszabbra gondolva..."


Ne gondolj mindig a legrosszabbra! Amikor nekem is fájt a jobb herém, kapásból megfordul6ott vna a fejemben, mint minden tudatlan és felvilágosulatlan kiscserkésznek, hogy,... "HERERÁK!" DE NEM! Másra gondoltam. Nem bagatellizáltam el, de a hererákot túlzásnak gondoltam. És nem is volt hererák. (Ez pont úgy egy bő éve le7ett.)


Hogy most nálad mi a PONTOS szitu, ha PONTOSAN beavatsz, PONTOSAN megmondom. Ha sunnyogsz, rejtőzködsz, félsz, cikiskedsz, akkor marad számodra a bizonytalanság és a TKM-től (Teljes KörülMetéléstől) való félelem.

˙


Írj rám >>privit, add meg benne MSN-címedet és legyél fenn este. Segítek tixtázni félelmeidet, ha ebben partner vagy, és kitartó, nem pedig gyáva, lelépő és beletörődő. :-)


...és FEL A FEJJEL! Oks? ;-)



Üdv: EE

2012. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bíztos hogy körül kell metélni,sok lehetőség van ma már,érdeklődj felölük,mond el te mit szertnél,ha kell több orvost is keress fel.Lehet érzéstelenítéssel is műteni persze.
2012. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF:

@ Előző (#2)

Tomika! Állíts már le magadat!


"Lehet érzéstelenítéssel is műteni persze."

_ Mekkora hülyeséget írtál már megint! Érzéstelenítés nélkül le7 szted ma műteni? Gondolkozz már, de inkább meg se szólalj, ha nem muszáj! A helyesírási szótárt meg nem ártana bemagolnod!


Ezzel nem segítesz neki, ha baromságokkal traktálod szegényt! :ON


EE

2012. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenbe belekötni,altatás nélküli érzéstelenítésről bíztos hallottál már,szerintem a kérdező tudja mire gondoltam(hisz ő maga is erre célzott),sok esetben simán altatás nélül végzik el a műtétet.


Nem hinném hogy a kérdező a hozzászólások kiforgtására,kielemzésére,kötözködésre kíváncsi,ne üzengess nekem,nem kell a provokációd:)


A kédezőnek válaszolj ne nekem írogass létszi.

2012. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor állítsd le magad!

Mindenbe belepofázol más kárára, ráadásul tökértelmetlenül és tökértelmetlenséget!


Nem1x mondva lett már neked, hogy ami nem megy, azt ne erőltesd! És addig amíg bele nem kotyogtál, addig ez a topik is a kérdezőről szólt. Úgyhogy hagyd már végre abba a hülyeségömlést, mert más farkával játszol, és ez a kérdezővel szemben nem tisztességes sem itt, sem más topikokban!


EE

2012. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!