Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre valami...

Fitymaszűkületre valami gyógykrém vagy ilyesmi? =///

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt műteni szokták, ami nem jelent feltétlenül körülmetélést. (5 perces)

Krémről én még sajnos nem hallottam.

2011. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak lazító krémek, de csak doki irhatja fel.

+szart sem érnek.

2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem köszi :S:SS
2011. jún. 24. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:

A műtét akár részleges akár teljes teljesen értelmetlen és fölösleges beavatkozás, csak nagyon súlyos helyzetben ajánlott.

A fitymaszűkület 95 %-ra van egy nagyon hatékony gyógymód, ami nem más mint a rendszer és fokozatos tágítás.Csak sok fiú/férfi úgy tekint á mint valami mumusra és mindjárt orvoshoz küldik/szalad.

Foglalkozni kell vele és nem csak hagyni és várni a csodát.

Minden nap pl. fürdéskor húzd hátra amíg csak bírod, mindig egy kicsit feljebb és feljebb,szokj rá a rendszeres önkielégítésre ami mindig mozgásban tartja a fitymát, így rövid idő alatt megoldódik a gondod.

2011. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát de nekem már nagyon durva nem is birom lehuzni a bört...=////
2011. jún. 25. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnek nincs igaza, sok csúnya gomba stb elterjedhet a fityma alatt. Kérdező, menj el dokihoz elég gyakori probléma, egyáltalán nem ciki.
2011. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És csak mereven nem tudod lehúzni a bőrt,vagy lankadtan sem?

Ha lankadtam sem,akkor menj minnél előbb orvoshoz,mert lehet akkor akár fityma letapadásról van szó,azt meg az orvos,feltudja rántani.


kezlésre mindenképp orvos kell,egyedül gyerek is elmehet orvoshoz,csak ha beavatkozásra kerülne sor akkor kell fiatalkorúnál szülői engedély.


van plasztika,amikor megmarad a fitymád csak lazítanak a bőrőn és van a részleges és teljesn körülmetélés amikor vágnaka fitymából


Menj orvoshoz mindenképp,ha egyből metélést javaolsná kérd meg mondja el még milyen beavatkozási lehetőségek vannak,ha ehhez ragaszkodna csak akkor mond meg időt kérsz még gondolkodásra és keress fel másik orvost is hogy ő mit tud mondani.


De fürdővízben húzogatásnál is lazulni szokott a bőr.


Hány éves vagyÍ?

2011. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen műteni kell szerintem, de azért arra figyelj, hogy teljes körülmetélést ne hagyd a dokiknak, nekem megcsinálták és NAGYON GÁZ
2011. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ne metéltesd mert valakinek érzékenyebb eleve a makkja aztán fotos,meg száraz és ezáltal hámló lehet,ha levágják teljesen,szóval a teljes körülmetélést ne hagyd.De kérdezt meg milyen lehetőségeid vannak még.De minnél előbb menj dokihoz.
2011. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!