Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti mikor borotfálni a...

Zsohzsoh kérdése:

Fiúk ti mikor borotfálni a farkatokat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 18:55
 1/9 anonim válasza:
amikor már nagyon szőrös.
2012. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kukori Parancsnok ***** válasza:
Én nem szoktam. Alkalmi kalandoknál nem ez döntő, párkapcsolatban szeretnek így, ha mégsem, a páromért megteszem persze, de erre még nem igazán volt példa. Egyszerűen túl melós és sok vele a kellemetlenség, és minek szenvedjek vele, nem lesz tőle kevésbé büdös (az enyém amúgy sem az hála az égnek, nem vagyok izzadós és körül is vagyok metélve). Esetleg ha a divatdolog rám jön, de mindig megbánom. Néha ollóval nekiesek ha már nagyon elburjánzik odalent. De egyébként nagyon jó szexuális életem van szerencsére :) Tehát nem ez a döntő igazából.
2012. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én szívesben szopok, ha le van borotválva. Az is szar érzés, ha hajszél van a nyelveden, úgyhogy a szőrösök nehezen vesznek rá az ilyesmire. De ha csupasz, akkor nyalogatom a zacsit is:)


21/L

2012. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én borotfálni mikor úgy érez: most le kell borotfál farok...
2012. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lacika78 válasza:
Moft énif úgy érzem le kell borofálni a zacsit is. Mert igy higénfikus.
2012. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Mi ez borat vagy mi? XD

,,Fiúk ti mikor borotfálni a farkatokat?"


XD


Erre Borat válasz kell:


Én borotfálni én farok amikor úgy érezni szükséfes XD.

2012. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kunci77 válasza:

Én nem borotválom. Már csak azért sem mert nekem csak körülötte (meg épphogy a tövén) van fanszőr. Eddig egyetlen partnerem sem szólt miatta, engem meg nem a zavar a testemen a szőr.

Aki borotválni akarja az meg tegye akkor amikor van rajta szőr :)

2012. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer mindenképpen. Szerencsére nem nől túl gyorsan, ennyi idő alatt kb. 2 milit nől meg. És ez nem túl macerás és semmi kellemetlenséggel se jár. Első alkalommal viszketett utána de azóta már semmi. És sokkal jobb érzés csupaszon mint bozontosan. És az sem elhanyagolható szempont hogy a barátnőm is így jobban szereti.
2012. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 saqseq válasza:
Én minden órában 2-szer,plusz reggel és este.
2012. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!