Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan juthatok el urológiára,...

Hogyan juthatok el urológiára, még fiatal vagyok és nem voltam soha?

Figyelt kérdés

Rászántam magam hogy elmenjek a kórházba urológiára.

Mi ennek a folyamata? hova menjek vagy hol jelentkezzek?

És ott meztelenül néznek engem az emberek?

vagy csak az orvos? és hogy zajlik a vizsgálat?

ezekre válaszoljatok légyszíves



2012. máj. 8. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Urológiára az orvos utal be. Ha van beutalód, megkeresed a felvételi osztályt és megjelensz az urológiai osztályt és ott a nővér elirányít, bár lehet, hogy csak időpontot adnak, hogy mikor feküdj be Urológián sose vizsgálnak meztelenül
2012. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért kell neked egyáltalán urológus? tuti csak ő tud kezelni?

Egyébként a háziorvos adhat indokolt esetben beutalót - de magándokihoz elvileg anélkül is bejelentkezhetsz.

2012. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Urológiára NEM KELL BEUTALÓ! (Tapasztalat is, de a neten millióegy helyen fel van sorolva, hogy az urológia azokhoz a szekrendelésekhez tartozik, ahová NEM kell beutaló!)


_ Milyen problémával mennél az urológushoz?

(A háziorvoshoz meg minek mennél?)

_ Hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szakrendelésre nem , de kórházba igen, kell beutaló
2012. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

na srácok XD

most még mindig fogalmam sincs hogy kell-e vagy sem, ha mindenki mást ír :S

2012. máj. 9. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rendelőintézetbe mész, nem kell beutaló. Portán bejelentkezel, hogy urológiára kérsz sorszámot és megkapod. Aztán megkeresed, az urológiai rendelőt. Ott sorszám szerint szólítanak. Ha kórházba kell menned, akkor vagy az urológiai rendelő ad egy beutalót, vagy keresel magadnak egy maszek orvost a kórházban az urológián. Ő majd elirányít, hogy hova kell mikor bejelentkezned.
2012. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

felemeled a telefont, és felhívod az intézményt, ahova menni szeretnél...az a biztos..

A kórházba kell.

Rendelőintézetbe nem.


Ez talán csak Budapesten és néhány városban fontos, mert vidéken általában a rendelések is a kórházban vannak.

Pontosabb adatot az illetékes helytől fogsz tudni. Sőt általában időpontot kell előre kérni, akkor azt is eltudod telefonon intézni.

2012. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gorillala válasza:

és nekem hol van a legközelebbi és nem magán urológus?


melyik kórházba milyen beutalóval ?????

2012. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!