Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem veszi komolyan...

Miért nem veszi komolyan anyám ezeket? Hiába mondom el neki. Így sem akartam elmondani, mert gondoltam hogy mit fog mondani. :S

Figyelt kérdés

Pár hete csomókat találok, és tapintok ki a melleimben, van amelyik ki is dudorodik és látszik is! Valamennyire érzékenyek is.

(FIÚ vagyok) Nem vagyok kövér és elhízott sem. Tény hogy pár évvel ezelőtt kövér voltam, de már lefogytam.

Mondtam neki hogy csomókat érzek és látom is a mellemben, és ki is lehet tapintani, érzékeny is... de ő azt mondja... Óóóó mitől lennének ott csomók meg stb...

Hát nem tudom mit csináljak, gondolom ez nem normális hogy ott van.

Eleinte csak az egyik mellemben találtam ilyen valamiket, de mostmár mind2ben van.

Most meg hiába mennék orvoshoz, mit tudnának csinálni? Nem vagyok 18 éves, és ha netán műteni kéne, akkor sem végezhetnék el szerintem, mert nem vagyok 18. Úgyhogy még várnom kell 3,5 hónapot hogy betöltsem a 18-at, és saját magam "járjak" a végére ennek a dolognak....

A kulcscsontomnál is van egy csomó már hónapok óta, de az meg nem fáj, és kemény mint a kő, az csak úgy ott van,... de gondolom az sem normális, mert csak az egyik oldalon van... :S


2012. máj. 9. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Nem feltétlen jelent rosszat, de mindenképp érdemes elmenni dokihoz. Viszont dokihoz egyedül is elmehetsz, aztán ha úgy néz ki, hogy valami nincs rendben, szólj anyudnak, hogy hát műteni kell, vagy gyógyszert szedni, vagy valami. Ha már egy orvos látta, és azt mondta hogy ez nincs jól, csak nem fogja megtagadni a kezelést.
2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kulccsontodon lavő pukli lehet csontkinövés vagy akár daganat is, a melledben levők meg lehetnek jóindulatú vagy rákos daganatok is, úgyhogy sürgőssen menj orvoshoz! Ha szükséges, meg fognak operálni, ne várj vele egy percet sem!
2012. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én gynecomastiára gyanakszom... De nem tudom...

Akkor most ne várjak addig amíg be nem töltöm a 18-at?

2012. máj. 9. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem vagy 18 attól még müteni fognak nem a kór számít.Minnél elöbb menj el a házi orvoshoz nézze meg lehet beküld ien röngenre és ott megnézik.Menj el amig nem késő hiszen ha daganat lenne azt minnél elöbb meg kell müteni de higyünk hogy nem az!!!
2012. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!