Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak ilyen problémáim?...

Miért vannak ilyen problémáim? 12/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amikor szünet van a suliban, és pisilni kell, akkor nem merek elmenni, mert a pisouaroknál megláthatják a ...... -mat. És vmiért nem sikerül ezt magamban leküzdeni. Mondjuk régebben ( 5.-ben) egyszer elmentem, mellettem volt az osztálytársam, odanéztem , és nem tudom miért, de rögtön felállt nekem. Kicsit hülye kérdés, de segítsetek!
2012. máj. 13. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de én sem tudok mások előtt pislni. Nme jön. Pedig 47 vagyok. Van ahol csak fél ajtó van, délen. Mint a western filmaken. Én ott nem tudok.Árokban hamarabb.
2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"De miért pont velem? Más miért nincsenek ilyen gáz problémái? :(

"


Mibol gondolod, hogy nincs?

Megbeszéltétek a suliban, és mindenki azt mondta, hogy imád mások elott pisilni?:)

Rólad hányan tudják a személyes ismeroseid kozul, hogy van ez a gondod?

2012. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Pisilj egyszerűen wc-be.
2012. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most nemigaz, hogy nem tudsz elmenni... Nálunk is van egy-két srác, aki mindig ott hugyozik. Amúgy ne nézz oda, eleve ne menj a másik mellé közvetlenül...(Az 'gyanús'...)
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mert izgalmas dolog meglátni a másik kukiját

Később már nem lesz az.

és ne parázz, ettől még nem lettél b*zi


Ha zavar más a wc-ben akkor menj pisilni a fülkébe

2012. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

12 évesen és még legalább pár évig a kukid amúgy is önállósítani fogja magát, és a leghülyébb helyzetekben lesz merevedésed

de ezt nem kell szégyellni, kezdesz felnőni, mindenkinek van/volt ilyen időszaka

2012. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Más is pisil simán a wc-be,menj akkor oda,vagy ha üres a mozsdó,vagy alíg vannak bennt akkor menj csak a piszoárhoz.Van aki még felnőttként sem szeret,a wc-zés végülis is intim.Más is van így ezzel,de ki is nőheted akár.
2012. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez pont így van nálam is! :D Szóval nem te vagy az egyedüli. Meg ahogy végig olvastam a kommenteket más sem szereti így megoldani.
2012. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!