Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindkét ágyékom 2 hónapja...

Mindkét ágyékom 2 hónapja lüktet? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az ágyékomon érzek kisebb csomókat, meg egy-két nagyobb, hosszú valamit..Mintha egy vastag ér lenne, olyan! És azon a részen, már 2 hónapja kb, egyfolytában csak lüktet. Ha futok, edzek, stb., akkor erőteljesebben! Ha ránézek, kihúzom magam, akkor még szemmel is lehet látni, hogy lüktet, mintha ott dobogna a szívem! Alapból nem érzem, de ha sokat edzek (2-3 órát) akkor utána már egy nagyon kicsit érzem. De ha a kezemet odateszem, akkor viszont folyamatosan lehet érezni! És kb két hónapja tart! ÉS AZ A FURA, HOGY MINDKÉT OLDALON UGYANEZ A PROBLÉMA JELENTKEZIK! A lüktetésen kívül viszont semmi nem érzek, csak egy kicsit meg "megdagadva", ahol azok az "erek" vannak. Nem fáj, amikor tüsszentek, stb. Csak annyi, ahogy az előbb írtam, hogy olyanokat érzek arra felé, mintha vastag erek lennének ott (lehet hogy azok is, nem tudom)! Mi lehet a gond? Heti 5 edzésem van +meccsem, lehet hogy a megterheléstől? 16/F.

Feltöltöttem egy képet, hogy kb melyik részen érzem! (fekete vonal jelzi)

[link]



2012. máj. 15. 14:31
 1/2 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy enyhe sérved van. Valószínűleg a megterheléstől. Nem az erek, hanem ott van egy izom, ami a derekadtól indul egészen a combcsontodig, ott megy keresztül, valószínűleg az van túleröltetve.
2012. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb 6 hét van a szezon végéig. Akkor van kb 1 hónap szünet, lehetséges hogy ha akkor pihentetem, jó lesz?
2012. máj. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!