Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma sebes körben végig,...

Wow1 kérdése:

Fityma sebes körben végig, feszül és nem tudom hátrahúzni Tud erre valaki valamilyen kenőcsöt? Vagy ez fitymaszűkületi műtét gyanús?

Figyelt kérdés
Inzulinos cukorbeteg vagyok 4éve és a fitymámon apró sebes repedések keletkeznek időszakonként, ami magától egy idő után meg gyógyul, viszont most ismét előjött nekem ez a problémám, és nem nagyon akar elmúlni, sebes illetve hátrahúzni sem tudom jelenleg nagyon mert húzódik nagyon és fájdalmas. Tudtok esetleg erre valami kenőcsöt, illetve sokat olvastam, hogy ez esetleg fitymaszűkület lehet a cukorbetegségem miatt? Bocsánat hogy ezzel terhelek bárkit is de bevallom azért van para bőven

2012. máj. 19. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Fennáll a fitymaszűkület veszélye de nem hiszem hogy a cukorbetegség miatt van, ugyanis nekem is ilyen problémám van és nem vagyok cukorbeteg.Ilyenre nem tudok kenőcsöt és sztem nincs is ha fitymaszűkületről van szó.
2012. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Hali!


Sajnos rossz hírem van... a fitymád nagy vszséggel a cukorbetegséged miatt szűkült össze, és éppen emiatt nem vsz. hogy jobb lex. Ha nem lenne sebes, ill. nem lennél cukorbeteg sem, akkor le7, tudnék még bíztatót mdani neked, de így... do.Ob


Nagy vszséggel ennek körülmetélő műtét lex a vége, de hogy ebből mennyit le7ne megmenteni, ill. mennyit lenne érdemes, azt csak vizsgálatot követően le7ne megállapítani.


_ Megkérdez7M, hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves EE !


Köszi a választ, sokat olvastam már a hozzászólásaid közül , amik igencsak korrektek .

27 éves vagyok. Igazából én is ettől féltem , mindenféleképpen megyek dokihoz , csak hát ez talán még rosszabb mint a fogorvos :) mármint maga a feeling . Meg az ember nem nagyon jártas alapesetben ebben mit érdemes részlegest vagy teljeset csináltatni ha már műtét.

2012. máj. 20. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sebes nyugodtan lehet kenegetni tetrán kenőccsel,ami gyulladás csökkentő.A fityma szűkületet altatással műtik,de műtét után nagyon fájni fog és naponta többszőr kell,majd húzogatni.
2012. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod , tetránt most vettem , és megpróbálom , ártani nem árthat , max csak fertőtlenít :)
2012. máj. 23. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Hali ismét!

˙


A Tetran (vn) kenőcsöt magam is szoktam javasolni ilyes problémák kezelésére, de amennyiben ez visszatérő probléma (mint ahogy azt írod,... a te esetedben is...) ott már a Tetran csak tüneti kezelés, a problémát önmagában nem oldja meg, ezért írtam azt, amit az előző hszsomban is írtam, nem véletlenül.


Vixont, a Tetran műtét utánra nagyon jó lex majd, mert te is tapasztalod, hogy jól lehúzza a sebgyulladást, és gyógyítja a sebet. Azonban tájékozódj az orvosokról,...

_ Ki milyen beállítottságú (azonnal TKM-et javasol vagy előtte alternatívákkal próbálkozik)?

_ Ki mennyire megbíz6ó, (beteg kérését figyelembe veszi, és úgy is cselexik)?

_ Ki milyen munkát végez? Ki mennyire esztétikusan dolgozik?


Csak olyan orvoshoz menj, akiről meg vagy győződve, hogy ezen szempontoknak megfelel!


Ha kell, megpróbálok segíteni neked ebben!


˙

Üdv: EE

2012. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szadai Jettea válasza:
47%

szia!

a sebre jó a folyékony betadin, felhúzod amíg lehet és cseppentesz, utánna ha már nem sebes a körömvirág krém, minden wc-zés után, fürdés után estére, ha nen olyan a szűkületed, hogy ne tudj pisilni segíteni fog, csak gyekren használd!

Mielőbbi gyógyulást!

2012. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!