Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny a makkom, ez...

Túl érzékeny a makkom, ez normális?

Figyelt kérdés
Ha hozzáérek fáj nem tudok normálisan hozzáérni olyan erős szúró fájdalmat érzek.Még az is lehet hogy fitymaszűkületem van de ez nem biztos.Viszont az normális hogy ennyire érzékeny a makkom és hogy fáj ha hozzáérek?
2012. máj. 23. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy fityma szűkületed van? Ha merev állapotban feltudod húzni és ott is marad, akkor minden rendben van vele. A makkod mikor fáj, csak simán megérinted már attól is fáj?
2012. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Éppen az a baj hogy lankadtan is alig jön fel félig mereven pedig még annyira se tehát ez már szűkület gyanus.Viszont a lényeg most hogy nagyon érzékeny a makk ha hozzáérek fáj, de nem tudom hogy ez baj-e.
2012. máj. 27. 01:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos önmagában ez lehet normális, idővel ennek múlnia kell, de ehhez neked is ki kell tenned természetes hatásoknak, illetve ha fitymaszűkületed van, lehet az is okozhatja ezt az érzékenységet. Nem tudhatjuk. Hány éves vagy?
2012. máj. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2012. máj. 28. 11:28
 5/13 anonim ***** válasza:
És szerinted fitymaszűkületed van, vagy rövid a féked, vagy mindkettő?
2012. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt még sajnos nem tudom pontosan, viszont a szűkület biztos.Hogyan lehet ellenőrizni hogy rövid fékem van-e?
2012. máj. 30. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy amikor lehúzod a makkodról a bőrt, akkor továbbhúzod a kelleténél, ilyenkor van elől ilyen kis bőrdarab, --- ami olyan mint egy madzag vagy húr, csak hártya köti össze a makkal meg a fitymáddal --- az a makkodat bebólinttatja-e maga alá, vagy sem!?

Ha igen, akkor rövid. Ha nem, akkor nem rövid. Valahogy így képzeld el:

[link]


De ahogy olvastam itt, ez az a kettő össze is függhet egymással.

2012. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tom ellenőrizni mivel a szűkület miatt nem tom felhúzni teljesen a bőrt mert szűk,azt meg nem tom hogy,a rövid fék van-e vagy sem, viszont a makk érzékenység ellen mit lehet tenni?
2012. jún. 1. 09:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az baj. :(

De ha nem tudod hátrahúzni, akkor hogy tudsz hozzáérni a makkodhoz?

2012. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaaa...teljesen! :O

Akkor meddig megy hátra?

2012. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!