Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális, vagy van valami...

Ez normális, vagy van valami bajom? Pisilés után pontosabban akkor ha már "eláll" de érzem hogy van még ott,és amikor a PC izmot összeszorítom akkor még egy csomó vizeletet kipisilek,de nem magamtól.Ez valami baj?

Figyelt kérdés

Ja és még egy...ha nagyon kell WCznem,és elmegyek pisilni akkor azután szúró érzést érzek a hasam alatt..ez gondolom nem jó..és ez mi lehet?van összefüggés a kettő között??PLS seítsetek! köszi

(14/F)


2009. jún. 29. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nem vagyok sajna orvos, de sztem a prosztatáddal nem ok vmi, az okoz vizelési gondokat ffiak-nál/fiúknál. keress fel egy urológus szakorvost, neki ez a szakterülete. ne félj tőle, nem csinál veled semmi fájdalmasat. beutaló sem kell hozzá.

2009. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Semmi bajod.. Velem is ez volt...

Elmúlik...


Semmi gáz... Gondolom 12-14 lehetsz...

2009. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

14 ja

ha ez nem gond akkor megnyugodtam köszi :)

nem akarok orvoshoz menni...

2009. jún. 30. 14:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy odaírtam :)
2009. jún. 30. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:

ez velem is előfordul néha :D


17F

2009. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
prostamol uno
2010. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az elso tunetem van, de szerintem nincs itt gáz:) 16/f
2014. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!