Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy ilyen fiatalon...

Normális hogy ilyen fiatalon már szőrösödöm?

Figyelt kérdés
még csak 15 öt töltöm 1 hónap mulva, de a hasam már nagyon szőrös, és a melkasomon is látszik..
2009. júl. 2. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szőrnövés ideje, meg erőssége egyéni dolog, örülj neki.
2009. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

miért örülnék?!

mehetek gyantáztatni.. spec nekem nem tetszik ha tök szőrös egy pasi.. és kezdek énis olyan lenni

2009. júl. 3. 23:25
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
azzal ugye tiszában vagy,hogy csak a b*zik gyantáztatják a felsőtestüket??(azon mindenhol)
2009. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
gyanta????? fúúúúújjjj... kis buzeráns.. hová fajult a világ?! 19/L
2009. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
persze.. a melkasom nem is fogom soha... csak a hasam mert zavar, hogy nem csak egy csík van, hanem az egész.. majd ha 1x úgydöntök hogy nem gyantázom kinő megint.. :)
2009. júl. 4. 21:18
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Vállalom a lepontozást, de ez most nem fog bennem maradni:


TI ANNYIRA HÜLYÉK VAGYTOK!!!!!!!!


HONNAN VESZITEK, HOGY AKI GYANTÁZTAT AZ MELEG?


VANNAK SZŐRÖS, FÉRFIAS MELEG FÉRFIAK IS! ÉS HETEROK IS GYANTÁZTATNAK VANNAK AKIKET A FELESÉGÜK KÜLD EL KOZMETIKUSHOZ!


Felejtsétek már el a sztereotípiákat, mert az őrületbe kergettek vele, esküszöm.



Kérdező: ez normális és szerintem nem gond, ha gyantáztatod. Azt tedd, ahogy neked kényelmes és ahogy jobban érzed magad.

2009. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

A legegyszerűbb ha lebu*iznak valakit, aki ad magára.

Ne hallgass senkire, tedd, ami neked jó!!!!

Én is szoktam nagyritkán a hátamat gyantáztatni, és akkor mi van?

2009. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De az a hátad!!az nem gond de aki a lábát,karját,mellkasát gyantáztatja az már inkább!! az hogy ő most a hasát legyantázatja az még OK de az már igen gáz hha mindent...
2009. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Lehe hogy tökmag vagyok 11 éves de, én is nagyon szőrösödöm apumtól örököltem korán nagyon én nem csinálok vele semmit hagyom ha majd valakit zavar hogy borotváljam le vagy gyantázzam megcsinálom de ahogy neked jó úgy csináld bunda jó meleg bunda télen nem is kell pulcsi csak rövidujjú de ha a kockahasadat mármint ha van megszeretnéd mutatni haveroknak vagy barátnődnek ajánlom hogy gyantázd magad mert bundával azok a kockák nem látszanak de ne mindenhol mert az ciki mint egy csecsemő úgy néznél ki meg csúnya én nem úgy nagyon hogy hú itt ott amott szőrcsomók hanem a melkasmom kezd feketéb lenni mindenhol nem pelyhes
2013. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ez nem normális, akkor én mit szóljak? :DD LÁNY vagyok, és mintha én írtam volna. :/ Neked normális, mert te fiú vagy.
2013. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!