Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urológián férfi vizsgálja...

Az urológián férfi vizsgálja az embert, ugye? Vagy többen is lesznek, akik vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy el kell mennem urológushoz. Fiú vagyok. Hallottam bizonyos történeteket arról, hogy SZTK-s nőgyógyásznál emberbe nem nézik az embert, miközben a lány irulva-pirulva levetkőzik, több orvos is ott van és olyan megalázóan viselkednek, mintha egy vásári lovat vizsgálnának. Ez előfodulhat az urológusnál is? Ha már le kell vetkőznöm, szeretnék olyan helyre menni, ahol normális az orvos és tekintettel van rám.
2012. jún. 11. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy férfi fog vizsgálni, sőt én legtöbbször azt hallom hogy nő szokott vizsgálni. egyébként meg mindenhol vannak parasztok... melyik városban élsz ?
2012. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Ha már le kell vetkőznöm, szeretnék olyan helyre menni, ahol normális az orvos és tekintettel van rám."


Semmi garancia nincs rá,hogy ilyen helyre fogsz menni,

örülj,ha pont nem lesz ott 6 kis orvosmedika,akik a szakmai gyakorlatukat töltik nálatok .

2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most mi az a megalázó viselkedés? Vannak vizsgálatok amit nem lehet másképp csinálni.Ha a lány nagyon szégyenlős akkor iruva pirulva vetkőzik ha bármit is csinálnak, nem gondolod?
2012. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem a levetkőzés a megalázó, hanem az, hogy a háttérben hárman kávéznak és trécselnek és bámulják az embert, amikor az egy kiszolgáltatott helyzetbe hozza magát. Mindenkinek kínos a levetkőzés, nem szeretném ha öt felöltözött, unott ember előtt nyúlnának a seggembe. Attól, hogy orvos és van naponta 500 betege, még tisztelheti az embert.


Budapesti lakos vagyok.

2012. jún. 11. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy orvos és van naponta 500 betege, még tisztelheti az embert"


Igaz, de mindenkinek lehetnek rossz napjai, és gondolj bele, hány és hány embert (jól-rosszul szituált, tiszta-mocskos, ...) kell életében megvizsgálnia, akiktől mekkora tiszteletet kap vissza sokszor...


Igazából legtöbb esetben nem is érdekli már valószínűleg, hogy az illető hogy néz ki, úgy is látott már cifrábbat (nem kell aggódni), de emiatt tűnik talán unottnak. Végzi a dolgát, a körülményeitől függetlenül.


Tény, ez néha úgy jön le, hogy a betegre nagyívben tesznek, ezt már orvosa válogatja, de kötve hiszem, hogy bármelyiket is rossz szándék vezérelné.

2012. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát szerintetek jó, ha SZTK-ba megyek?
2012. jún. 11. 12:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobb ötlet híján :) Esetleg keresd fel a háziorvosod, és kérd ki a véleményét.
2012. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha már le kell vetkőznöm, szeretnék olyan helyre menni, ahol normális az orvos és tekintettel van rám."


Menj magánrendelésre. Ott rendesen fognak viselkedni a pénzedért, felénk 6-7k a vizsgálat. Az én orvosom például nagyon rendes és profi (7000 urológiai műtétje volt).


Ez nem reklám, de akár az is lehetne, mert nagyon jó orvos. Engem is ő műtött heredaganattal...


[link]


36/F

2012. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
le kell vetkőznöd tök meztelenre, aztán az orvos és a nővérke hangos bömböléssel, csalánnal csapkodva végigkerget a várón, mindenki nagy örömére
2012. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

másik verzió


ott áll 10 orovosjelölt, és a doki a te golyóidon illusztrálja, hogy hogyan végezzünk kasztrációt 2 perc alatt helyi érzéstelenítés nélkül :DD

2012. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!