Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urológián férfi vizsgálja...

Az urológián férfi vizsgálja az embert, ugye? Vagy többen is lesznek, akik vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy el kell mennem urológushoz. Fiú vagyok. Hallottam bizonyos történeteket arról, hogy SZTK-s nőgyógyásznál emberbe nem nézik az embert, miközben a lány irulva-pirulva levetkőzik, több orvos is ott van és olyan megalázóan viselkednek, mintha egy vásári lovat vizsgálnának. Ez előfodulhat az urológusnál is? Ha már le kell vetkőznöm, szeretnék olyan helyre menni, ahol normális az orvos és tekintettel van rám.
2012. jún. 11. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

na komolyra fordítva, ahol eddig én jártam, ott tök kultúrált volt a doki, megtapigatta a golyóimat, esetlege megnézte a prosztatámat (de ezt is akkor ha tényleg kellett)


semmi extra nem volt

és nem álltak ott 600-an, hogy hű nincs rajta ruha

hű, ilyen a férfiak herezacskója, megfoghatom én is? :D

2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hali!


˙

Én tavaly kényszerültem arra, hogy urológushoz forduljak. Nekem a jobb herém fájt, de az első doki nem tudott kielégítő infóval szolgálni, ezért visszamentem és kértem egy másik dokit. Mindkét alkalommal egyedül voltunk bent a rendelőben, miközben ő vizsgált, más nem tartózkodott bent.


De ha téged zavar, hogy vannak bent mások is, akkor van szád, arra van, hogy szólj neki. Kérd meg az alábbi módon pl:

"Doktor úr/Doktornő! Legyen szíves egy olyan helyen vizsgáljon meg, ahol nincs bent más, mert téged frusztrál, ha van bent más is! Akármennyire is próbálom leküzdeni ezt az érzést. Lehet ön szerint ez ciki, nekem mindössze kellemetlen ezért kérem, tartsa tiszteletben a kérésemet! Köszönöm!"

(Ellenkező esetben keress olyan orvost, aki hajlandó is ezt figyelembe venni.)


Am. hány éves vagy, és mi miatt kell elmenned hozzá?


˙

Üdv: EE

2012. jún. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Am. hány éves vagy, és mi miatt kell elmenned hozzá? "


Nem biztos, hogy közöd van hozzá vagy el akarja mondani mindenkinek. Legyen elég annyi, ami a kérdésben van...

2012. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

@ 13-as (előző)

Az le7, de ha nem tudod h. mi baja, nehezebben tudsz neki segíteni, s nehezebben is tudsz neki érdemi infókkal szolgálni. Ha pedig nemtod, hány éves, nehezebben is tudod, hogyan kezeld őt magát, mint a dilemmáját. (Minden korosztálynak megvan a maga dilemmája.)

Én feltettem a kérdést. Ha a kérdező meg kívánja-é válaszolni, az legyen az ő döntése! Ne TE dönts HELYETTE! :-o


Üdv: EE

2012. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!