Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ez? Bövebben lent

Miért van ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Mostanában 10ig alszom(kásőn is fexem le mondjuk),furcsán látok,és nagyon fáradt vagyok mindig,leülök,és komolyan nehezemre esik felállni :\'(

Régen masztárubálásnál 3X egymás után is ment mostmeg 1X csak naponta,mitől van ez? 15F


2009. júl. 5. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
ja télleg,és msot 1 hétetig nyaralni voltunk nemis nagyon gondoltam a sex-re,pedig álltalában CSAK azon gondolkoztam
2009. júl. 5. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyári szünet, lehet hogy nincs semmi dolgod? Mert ha nincs semmi ami "belobbantaná" a szervezeted akkor egész nap levert leszel. Az alvásod is azért tolódott el gondolom mert késő estig játszol, netezel nem? Az nem egy aktív tevékenység. :)

Tudom hogy nehéz, de ha ez zavar téged akkor kell minden nap mozognod, egy kis futás vagy házimunkában segítés, csodákra képes.

2009. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké,köszi,ebben van valami
2009. júl. 5. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

eddig a suli miatt gondolom nem 10-kor keltél, nem feküdtél le annyira későn mint most

azt írod, fáradt is vagy egész nap

felborult a biológiai rended

másrészt meg nagyon meleg és párás az idő

2009. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szervezeted hozzászkott ahhoz hogy mondjuk többet alszol és emiatt halál komolyan de fáradtabb leszel mert tulalszod magad. Próbáld meg hogy egy pár napig ugy kelsz mint sulikor és ugy fekszel lehet akkor olyan leszel mint régen, de lehet hogy az idő miatt is.
2009. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!