Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem. Egyiknapr...

Rövid a fitymafékem. Egyiknapról a másikra :O Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eddig teljesen jól működött aztán egyszercsak puff vérzés és rövid és fáj mikor hátrahúzom és látom,hogy a fitymafékem leblokkolja,hogy hátrébb menjen :S
2012. jún. 23. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj urológushoz. Ő majd megmondja, hogy mi a teendő.
2012. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Olyan nincs, h. egyik napról a másikra. De azt, h. esetleg megsérült a fék vmi közben, amiről jelenleg hallgatsz és emiatt összehúzódik, mert gyógyulni akar, azt el tudom képzelni, bár azt meg ucsak nem mtad, h. PONTOSAN HOL, ILL. MI ÉS MENNYIRE vérzett, és HOGYAN KELETKEZETT a vérzés?

És am. hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 éves és szex közben. És alul a fitymékből kiszakadt ey darab és ott lett egy seb de az begyógyult de aztán újabb aktus és újabb vérzés. Lehet,hogy nem vártam eleget ?
2012. jún. 23. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:

És ez pontosan mikor történt, mennyire vérzett, és hogyan láttad el?


Üdv: EE

2012. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
másfél hónapja. Bedugtam és má akor feszített és fájt aztán kihúztam és vérzett. Nem csináltam vele semmit csak nem értem hozzá hagytam,hogy gyógyuljon magától ami sikerült is mert már nem fájt de újabb aktus és kezdődött előről
2012. jún. 24. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Hm. Ez nemisolyan rég volt itt téma, két topikra valót is simán összeszedtem ezekből, de több topik is nyílt erről itt, amit akár te is ír6tál,... nemtom. Olvasd el, és ha van kérdésed, tedd fel bátran! :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Még egy fontos dolog... NEM egyik napról a másikra lesz rövid a fék, azonban EGY PILLANAT ALATT elszakad6! Elég csak túlfeszülnie annyira, hogy 1x csak elpattanjon. Ezért kell vigyázni. Azonban jelen állás szerint úgy fest a helyzet, hogy az a fék így magától meg fog gyógyulni. Alighanem ebből orvos lesz, és sztem fékátvágás. De biztosat látatlanban felelőtlenség lenne nyilatkozni.


˙

Ha kérdésed van, vagy segítség kell, írj vagy >>privizz bátran! :-)


Üdv: EE

2012. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
>...Azonban jelen állás szerint NEM úgy fest a helyzet, hogy az a fék így magától meg fog gyógyulni. (A "NEM" szócska kimaradt...)
2012. jún. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanuld már meg! Nem a fék számít, hanem a fékút!!! Ja, és tartsd be a követési távolságot.
2012. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a dolog nekem is lett egyszer amakkom alatt közvetlen csak olyan mintha ellenne szakadva begyógyúl úgymod ,de látni lehet ,hogy egy vágás van ot t csak nem sebes és néha újra véres lesz és kisebesedik.
2012. jún. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!