Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőm erekciós állapotb...

A hímvesszőm erekciós állapotba 8-9 cm körül van. Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez átlagon aluli, és van is egykét ötletem hogy miért van igyUgye a 2 fő befolyásoló tényező a gének és a tesztoszteron szint.. a fő hibás a tesztoszteron lehet.

Halvány emlékeim vanak róla hogy amikor kicsi voltam akkor afürdés közbe a heréimet erős szorításnak tettem ki,ne kérdezzétek h. miért énse tudom.Szerintem ez okozhatta a bajt.A tesztoszteron szintem valószínűleg nagyon alacsony ezt jol mutatja a viselkedésem, és az egész személyiségem.Ez a része még nemis baj mert ezt hogy "lányos" fiú vagyok elég jol kitudom használi és elég sok lánynak tetszek.Attól félek h. a későbbi időkben a péniszem mérette túl nagy hátrány lesz a szexuális életembe.Esetleg szteroidokkal lehetne segíteni a helyzeten?Tudnátok segíteni?


2009. júl. 10. 16:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

és ha a vizsgálatok során kiderülne hogy "beteg vagyok" akkor hormonkezelést kapnék?

csak értetitek hogyha kevés esély h. javulna de félek h. elveszik bennem ez a "varázs" az érzékiség,kedvesség, őszinte szeretet a bnőm iránt, mert én ezeket mind annak tudom be h. kevés a tesztoszteron a vérembe és ezért nem vagyok olyan férfias, aminek én kifejezetten örülök..:)

2009. júl. 10. 18:27
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha kevésbé férfiasan érzed jól magadat, akkor nem értem mi a probléma. A kedvességnek semmi köze a tesztoszteronhoz, meg a lányos külsődhöz, az én pasim nagyon is férfias és mégis kedves:)
2009. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ha mg csak 15 vagy, még bőven nphet

heréid hossza mekkora? van 4-5 centi? ha igen, akkor semmi gond nincs

mióta recskázol? hány éves korod óta?

ha mégis aggódsz, nyugodtan menj el az iskolaorvoshoz vagy urulógushoz

2009. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
semmit. ez bár kicsinek számít, mégse lesz semmi hátrányod belőle. ha majd szexre kerül a sor, akkor se aggódj, ezzel a mérettel is ki lehet elégíteni egy lányt
2009. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne aggodj találkoztam mmár ilyennel nagyon valószinű hogy csak később érsz mint a többiek, ne aggodj ha 18 éves nem változik semmi csak akkor fordulj orvoshoz.
2009. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

szóóri.DATA ERROR

erekció:10 cm körül

erekció nélkül: 7,5

A heréim annyi amennyit az egyik válaszoló mondott.

Önkielégítés kb 2éve mondhatni ritkán van hogy 3napig naponta, van hogy 2hétig semmi,szóval átlagba olyan 1-1,5 heti 1x

2009. júl. 12. 01:23
 17/21 anonim ***** válasza:

Én 16 éves csaj vagyok, és nekem annyira bejön a stílusod, hogy az se érdekelne ha 6 centivel rendelkeznél.. : DD

Szerintem ne aggódj ezen. A legtöbb nő hüvelye kb 10-12 cm max. Inkább kellemetlen ha túl nagy. Gondold csak végig, egy csajt ujjal is ki lehet elégíteni, az sincs meg 10 cm, akkor a tiéddel is simán megy, ne aggódj, jó vagy így ; )

2009. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

wááu. ez kezd ijesztő lenni:O

háromszor mértem és egyre nagyobb most 10cm volt merevedés nélkül..

válaszolok itt: halványlila gőzöm sincs,de mondom csak ilyen kósza emlékképek maradtak meg, lehet hogy ez volt az első jel hogy egy őrült mazoista leszek:D najonem

2009. júl. 12. 16:24
 19/21 anonim ***** válasza:

Előtted író vagyok.

Nem lehet hogy rosszul mérsz? xd mert sztem 2 napa alatt nem nő meg csökken centiket .. :DD

2009. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

az biztos h. nemnő..csak a méret ezekszerint függ a napszaktól,fizikai állapottól és még sok mástól

már az előzőekben küldtem ez linket, amelyen bejelöltem h. én mit mértem meg, és vártam a válaszolokra h. jó távolságot mértem meg,de semmi):


[link]

2009. júl. 13. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!