Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ahol a péniszem kezdődik jobb...

HelloDaniVagyok kérdése:

Ahol a péniszem kezdődik jobb oldalt egy csomó féleség jelent meg, szerintem zsircsomónak tünik de nemtudom pontosan, kemény, kívülről nem látszik, viszont ki lehet tapintani, nem fáj. Magátol el fog mulni vagy orvoshoz kellene fordulnom? 16/F

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el fog mulni magatol. Lehet, hogy termeszetes, nem fog elmulni. Lehet, hogy pucarak, es ha nem kezelik idoben, le kell vagjak teljesen a vizelodet.
2012. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyéb más javaslat? hogy ez veszélyes lehet? egy csomó aminek kb 1cm az átméroje, nemlehet h zsírcsomo vagy valama faggyu cucc?
2012. júl. 17. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ciszta ez ártalmatlan rák is lehet menj el urológushoz OK?
2012. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a nembaszottuszsohauszhokiduccusz ha nem kúrsz sok idelyig a hoki ilyen csomókba tömörül . ott ahol mondtad
2012. júl. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

En dr vagyok, andrologus.

Szoval elsore nem hiszem hogy barmilyen betegseged lenne, de szivesen megnezem. Ha nem mersz rendelesre eljonni, akkor akar foton keresztul vagy mashol is megmutathatod.

Fontos tudnod, hogy sracoknak is nagyon nagyon fontos az evente egyszeri urologiai vizsgalat. Ott semmi borzalmas dolgot nem csinalnak viszont eletet menthet egy korai betegseg felismerese. A vizsgalat soran megnezik a peniszedet, megnezik a heredet. Nem kell megijedni, megfogja a tenyerevel az orvos a heregolyokat es megker hogy kohogj balra elforditott fejjel, majd altalaban megnezik a prosztatat is, bar azt csak 40 felett mondanam hogy rendszeresen kell vizsgalni. Az egy picit kellemetlenebb, mert az orvos egy ujjat feltolja a vegbelbe, de itt se ijedj meg mert nem tovig, hanem max 3-4 centire, es nem faj. Nem csak nem faj, de nem is kellemetlen. Ilyenkor elore kell dolni egy asztalon.

Nem tudom hany eves vagy, de ha szeretned hogy segitsek hogy mgnyugodj, nagyon szivesen teszem. Mondjuk en pesti vagyok, nem tudom Te merre laksz.

Hat nagy vonalakban ennyi, remelem tudtam segiteni.

Szeva

Zoli

2013. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feri 57 válasza:

SziaDr.Én is tapasztalok nálam hasonlót és mivel olyan szimpatikusan állsz a dologhoz én szívesen felvenném veled a kapcsolatot hogy konzultáljunk az esetleges vizsgálat miatt.


Köszönettel Feri

2016. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!