Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urologiára lehet külön vinni...

Urologiára lehet külön vinni a vizeletmintát? Egyátalán kelleni fog-e?

Figyelt kérdés

Van egy komplexusom hugyozással kapcsolatban mióta az eszemet tudom azért kérdem.


Canestennel kezelem 3 napja a péniszem, nem múltak el a dudorok a fitymaféken.. Semmi elszineződés nincs rajtuk, csak kissé megvastagodott, meg persze fájdogál néha. De tapintásra, semmire nem érzékeny úgy, meg canesten is volt.. tehát nem gomba elvileg. Kell vizeletminta? Külsőleg kaptam el vmi fertőzést, ennek semmi köze a vizeletemhez! Köszi előre is!


2012. júl. 18. 13:45
 1/3 Levka Reina ***** válasza:

Szerintem fognak kérni vizeletet, mert urológián alapvizsgálat. Ez egy olyan dolog, hogy ha a torkod fáj, akkor is meghallgatják a szívedet is...

Megpróbálhatod otthonról vinni a mintát, de lehet, hogy ott kell steril vizeletet adni egy kémcsőbe.

Nekem sem szokott ilyen helyen sikerülni, csak órák múlva, teljes mértékben együttérzek Veled, de ez van!!!

Túl kell esni rajta!


Üdv:


Reina

2012. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külön nem kell vinni, majd ott helyben! Én tegnap voltam hólyaghurut miatt.27/L
2012. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak jó erősen meg kell nyomni, és kipréselni valamit, ez nem lóverseny, nem kell litereket adni, bár én kicseszésből mindig teli töltöm csúrdultig nekik az edénykéket...:)
2012. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!