Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen griz szerű...

A péniszemen griz szerű pöttyök vannak már elég régóta. Ezzel el kell menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ilyen a péniszed. Ez nem szemölcs!
2012. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem is ez érdekel évek óta, de itt senki sem ad kielégítő választ, akiknél pedig jártam orvosoknál, főleg bőrgyógyászok, mind azt mondták, hogy normális és nem lehet vele mit csinálni, de én meg azt mondom menjenek a k*** anyjukba, ha egy anyajegyet le tudnak szedni, akkor ezt nemár hogy ne, kérlek ha te kapnál választ rá hol lehet kezeltetni, jelezd felém...
2012. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyi van én is utánna olvasgattam még és azt találtam, hogy nem lehet vele mit kezdeni ugyhogy nem tudom
2012. júl. 21. 16:06
 4/7 m3tz válasza:
Nem igaz, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, lézerrel le lehet égetni. De csak akkor ajánlom ha nagyon durve
2012. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 m3tz válasza:

[link]


Tessék, ennek az oldalnak a legalján van róla szó, remélem segítettem

2012. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátomnak is van, inkább akkor látszódnak ha megfeszíti a bőrt, ilyen kis fehér pöttyök, de ez nem para én úgy tudom és őt sem zavarja.
2012. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is van ilyen a péniszemen kerestem itthon valamilyen kenőcsöt hátha elmulasztja és rátaláltam a kanesztenre segített pár hét után mert a nagyja eltünt még mindig van de azért nem anyi mint volt szerintem próbáld meg te is
2012. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!