Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja herén rúgtak, azóta...

Pár napja herén rúgtak, azóta rosszul vagyok, hányok. Orvoshoz félek elmenni, ötletek hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Vagy lehet maradandó következménye?

2012. júl. 22. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet, irány az orvos. ez nem attól függ félsz vagy nem ha muszáj muszáj. Akár olyan következménye is lehet hogy nem lehet majd gyereked....
2012. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

"ötletek hogy mitől lehet?"


Attól van, hogy herén rúgtak.

2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na ne mond. Úgy értve mitől lehet hogy esetleges hormonális probléma fog ebből születni, vagy passz. Senkinek nem volt még ilyen tapasztalata?
2012. júl. 22. 23:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A heresérülések azonnali, komoly fájdalmat okoznak, hányingerrel, hányással. Ultrahangos vizsgálat ki tudja mutatni, hogy vajon a herék megrepedtek-e. Jegelés, herefelkötő alkalmazása, fájdalom- és hányáscsillapító gyógyszerek rendszerint hatásosak a herén belüli, vagy akörüli vérzések kezelésében. A herék megrepedése műtéti helyreállítást igényel. A herezacskó leszakadása esetén a herék elhalhatnak vagy elveszítik a hormon- és ondósejttermelő képességüket. A comb vagy hasfal bőre alá történő sebészi beültetésük azonban megmentheti őket.


IRÁNY AZ ORVOS!

2012. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehát mindenképp érdemes ultrahangra menni, hogy megnézzék, nincs-e repedés, mert azt csak műtéttel lehet kezelni. A hányás már elég durva tünet...
2012. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz menj, majd ő eligazít vagy ad beutalót ahova kell. De urológiára is mehetsz. Oda nem kell beutaló sem. Annyi hülyeséget írnak, hogy menj ultrahangra, de oda sem mehetsz beutaló nélkül, meg időpontkérés nélkül. Az pedig legalább egy hónap. Aki ilyen tanácsokat osztogat, az tisztában van vele, mi, mivel jár, vagy csak írogat?
2012. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jajj, azt elfelejtettem leírni, hogy mielőtt orvoshoz megy, fürödjön meg és vegyen fel ruhát....


Nyilván nem állít be az ember csak úgy az ultrahangra, gondoltam ez evidencia ezért nem írtam.

2012. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nézzék, tudom hogy az én problémám de eléggé aggódom szóval hülyeségek helyett tudnának értelmes tanácsot adni?

Oké mindenképp elmegyek orvoshoz. Nem kell külön figyelmeztetni a tisztálkodásra, igénytelen ember nem vagyok, szimplán nincs kedvem ahhoz hogy idegen emberek fogdossák a nemiszervem.

2012. júl. 22. 23:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézze, a válaszok direkt ilyenek, mert csúfolódnak. Mert a kérdése ugyanilyen hülyeség. Ha az embernek ilyen komoly tünetei vannak napokig, akkor miért kérdés, hogy orvoshoz kell menni? És miért kérdés, hogy mitől vannak a tünetek, ha ő maga is tudja? És miért kérdés, hogy lehetnek-e maradandó következményei? Igen, attól van, hogy megrúgták, igen, súlyos a sérülés, igen, lehetnek komoly következményei, igen, menjen el orvoshoz, amint tud!
2012. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedve, hogy megfogják, akkor menjen látóhoz. Lehet, hogy azt mondja, hogy 2 nap mulva magától elmúlik, és semmi baja nem marad vissza. De ez az érzelmi hozzáállás nagyon komolytalan. Ha az ember ilyen súlyosan beteg, már nem szokott osztani-szorozni, hogy azt a kis kellemetlenséges el kell viselni az orvosnál, mert a tünet sokkal súlyosabb annál a kis kellemetlenségnél.
2012. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!