Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszűkületem van...

Ha fitymaszűkületem van elmegyek orvoshoz akkor még megvizsgálja hogy tényleg körül kell-e metélni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretném a felhúzná a fitymám mert nagyon fáj.
2012. aug. 1. 16:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Régen amikor alsós voltam 1-4-dik osztályig vizsgálták a farkunka. Az orvos felhúzta a fitymát és fájdalmas volt. Elmentünk urológushoz ő is megnézte de akkor is fájt azr mondták tornáztassam xD. Azóta nem is voltam.
2012. aug. 2. 15:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha akkor nem segített, akkor most sem fog, a tornáztatás.

Ebből műtét lesz. Amin jobb előbb túl lenni.

2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na és tornáztattad?


Most hány éves vagy?

2012. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja, 14.

De tornáztattad azóta, hogy a sulidoki felhúzta? Szót fogadtál neki?

2012. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a vízben húzogatás is jó szokott lenni,de érdemes orvoshoz menni vele,és valójában csak súlyos szükület esetében kell körülmetélni,csak sok a körülmetélés párti orvos így ha egyből ezt javasolná akkor meg kell mondani te ezt elszeretnéd kerülni,vagy más orvost kell felkeresni.
2012. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy haverom,őneki iszonyatosan durva szűkülete volt,épphogy csak a húgycsöve látszott ki,tovább nem bírta húzni.Aztán elkapta a gépszíj,kegyetlenül besíkosított és ittas állapotban kínkeserves üvöltés közepette hátrahúzta,mert már nem bírta elviselni a fájdalmat.Minden erekciója szinte szó szerint fitymaszaggató volt.Az,hogy evőkanálnyi szmegma gyűlt össze neki és borzasztó büdös volt még hagyján,de a szűk fityma elszorította teljesen a makk alatt és a makkja teljesen érzéketlen lett.Mire elment az orvoshoz,addigra már késő lett,örökre érzéketlen maradt a fitymája.Legalábbis elmondása szerint.
2012. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!