Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ez hererák? Bővebben lent!

Lehet ez hererák? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A bal herém tetején egy puha csomószerűség van. Voltam 2x vérvételen és vizeletvizsgálaton, a kettő között kb. több mint fél év telt el. Semmi elváltozás nem volt. Voltam mellkasröntgenen, ott sem volt semmi gond. A katonai orvosi vizsgálaton, a sebész "rámarkolt" a golyókra, megnézte, ő sem mondott semmit, negatív volt ez is. Tavaly vettem észre először, azóta nem nőtt, semmi egyéb panaszom nincs, ez már jó egy 1éve volt hogy magamnak megtaláltam. Utána volt az orvosi vizsgálat. Heréim sem nagyok.
2012. aug. 2. 09:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok is (kerékpározok). Étvágyam van, fogyás nincs.
2012. aug. 2. 09:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megvizsgálták és nem mondtak semmit akkor nincs gond de ha aggódsz még mindig menj el egy urológushoz ha ö azt mondja semmi baj akkor ugy is van. Amugy van hasonló a férjemnek is és nem rég volt urológusnál,(más miatt) még volt uh is ugyhogy valószinűleg nálad sincs gond.
2012. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megtaláltad a mellékherédet:)

Annak ott kell lenni, nem kell bántani:)

2012. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz, ha bizonytalan vagy. 5 perc a vizsgálat és megnyugszol. Én is annak köszönhetem az életem, hogy felfáztam és elmentem urológushoz, ott derült ki, hogy hererákom van...
2012. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Felfázásból hogyan derült ki a hererákod?
2012. aug. 2. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már ott voltam, megvizsgált rendesen az orvos (prosztata, here). Tudod, magánrendelésen foglalkoznak az emberrel normálisan.
2012. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!