Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kellene elkezdenem...

Mikor kellene elkezdenem borotválkozni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 14 éves, nemsokára 15. A pajeszomnál már el kezdett nőni a szőr és idézőjelesen már a bajszom is kinőtt egy ideje, most kezd nőni az államon a szőr.

Szerintem már itt lenne az ideje, de nem merek a szüleim elé állni hogy elmondjam ezt.



2012. aug. 8. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Apukáddal beszéld meg mert Ő meg fogja érteni. Amugy is elég gáz a szakmunkásbajusz,szóval kérsz egy eldobható borotvát és levágod,ennyi. :)
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan borotválkozz meg. Férfias dolog és akár mikor kezded úgy is előbb utóbb meg fog erősödni.
2012. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most leszek 14,és már lekellet borotválkoznom.

Anyám is és a nővérem is mondta hogy már elég feltűnő,és hogy jobb lenne.Arcomon kb. fél centis volt a szőr.Az orrom alatt pedig messziről lehetett látni.xD

Nem ciki,beszéld meg apáddal,tök jó hidd el :D

2012. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyugodtan állj eléjük nem kell félni. Én 15 éves vagyok amikor látom,hogy sok szőr nőtt ki akkor szólok apukámnak apu gyere borotválj már meg. Nem ciki nyugi semmi baj nem lesz megértik,hogy segítségre van szükséged csak mond nekik már nagyon idegesít ez a sok szőr és akár anyukád akár apukád megborotvál, de szerintem apukádnak szólj, hogy idegesít ez a sok szőr. Nem kell félni nem harapnak le érte akkor már kb minden ember szőrös lenne...
2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzed. Szerintem elkezdheted, én is 14-5 évesen kezdtem.


18/F

2012. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!