Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen az elsö borotválkozás?...

Milyen az elsö borotválkozás? (több lent)

Figyelt kérdés
16 vok és már rég ota nö az arcomon a ször de félek borotvlkozni mert penge fobiám van (kiskoromba összevágtam magam)

2012. aug. 11. 00:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jaj igaz a kérdés XD mennyi az esélye hogy megvágom magamat?
2012. aug. 11. 00:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Kevés, ha elég éles a borotva. Normálisan vizezd be az arcodat, aztán kend szét rajta a habot (minél többet kensz szét rajta, annál kisebb az esély h megvágod magad). Aztán szépen, közepes sebességgel (ne túl lassan, ne túl gyorsan) lehúzod. Ha lassan, határozatlanul csinálod, akk megvághatod magad. Egyébként nem nagy ördöngősség.
2012. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szintén 16 éves vagyok és már az én arcomon, államon is elkezdett nőni a szőr, de még soha életemben nem borotválkoztam így, csak villanyborotvával.


Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy miután bevizeztem az arcomat rendesen és felvittem a habot az arcomra, a borotva végét célszerű vízbe mártogatni az elején és úgy elkezdeni?

2012. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi esély nincs rá.

Én egyszer sem vágtam meg magam, pedig senki se "tanított".

2012. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

en 2-3 szor vagtam meg am ha habot szaraz bore viszem fel az gond?am jobb ha elote vizezed a norotvat jobban csuszik

24/f

2012. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én ugy tom száraz böre nem szabad hanem fürdés utána vagy langyos rongyal kell megtörölni hogy kisimuljon az arc aztán hab és borotva
2012. aug. 11. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
köszönöm én vagy h fürdésközben de ha nem siban habb de akor megfogadom :D
2012. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemértelek titeket... Itt senkinek nincs apja aki ilyeneket kérdez? Mert szerintem egy apa/nevelő/gonviselő dolga hogy megtanítsa ezekre a dolgokra a fiát
2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem tanított senki. Nem értem mi olyan bonyolult egy borotválkozásban..bevizezed, felkened a habot, és végighúzod rajta a borotvát. Nem olyan könnyű megvágni magad..
2012. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
am nincs apám ezért kérdeztem itt. :D :(
2012. aug. 26. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!