Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltatok már prosztatavizsgála...

Voltatok már prosztatavizsgálaton?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és sajnos már kétszer is átestem rajta, de mindegyik korombelitől sőt 30 alattitól azt hallom, hogy nem volt még urológusnál. Tényleg ennyire ritka vagy csak ciki és inkább nem mondják?
2012. aug. 14. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltak szerintem. Kevesen mennek el amíg nincs baj. Én sem lettem volna, ha nem lett volna hererákom.
2012. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze,ha nincs gond,akkor nem megy szerintem senki,vagy csak kevesen.
2012. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

45 év alatt nincs sok értelme a prosztatavizsgálatnak.


Én már voltam, és bizony átestem a híres-hírhedt fizikális vizsgálaton. De én is a heréim miatt mentem elsősorban.

2012. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igaz,kevesen mennek el,a prosztata vizsgálatot 40 éves kor felett ajánják.Ha nem érzik gond lenne akkor miért mennének el.A többi esetleges problémát meg fel lehet ismerni,de oda is nehezen szánják rá magukat.Gondolom te valami probléma miatt estél át rajta,nem csak gondoltál egyet és mentél el rá?
2012. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

26 F

2012. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!