Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez és hogy lehetne...

Mitől lehet ez és hogy lehetne orvosolni házilag? 15/F

Figyelt kérdés
A péniszemen ilyen pattanásszerű kiütések vannak kilehet őket nyomni de nem tűnnek el. utána olvastam és azt találtam hogy valamilyen faggyúmirigy termelési dolog. De nemvagyok benne biztos mert a makkom aljának a szélén is ilyenek vannak.

2012. aug. 19. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenekre gondolsz, azok teljesen normálisak, mindenkinek vannak, néha több néha kevesebb.

2012. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan de nekem már olyan 8 éves korom óta
2012. aug. 19. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy lehet ezt házilag kezelni?
2012. aug. 19. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy lehetséges orvoslási módszert: "Rajottem egy hazi megoldasra ezen feher pontok eltuntetesere a makk aljan. Csupan annyi az egesz, hogy napi 3x kell kenni vizes szapannal a makk aljat jo vastagon, es nem szabad ez ido alatt szeretkezni es onkielegitest vegezni mert ingerlodnek igy a pontok es nem tudnak eltunni. Eleinte csipte a szappan nagyon, de folytattam a "kezelest" mert mar 3-4 nap utan kezdtek visszahuzodni. Kb ket het mulva teljesen eltuntek. Idokozben hamlott a makkom mindenhol, nemtom most, hogy ezek a pontok lehamlottak vagy csak simman visszahuzodtak, a lenyeg, hogy mar nincsenek ott. Ja es minden este ajanlott a tusolas es a penisz alapos megmosasa. En ugy csinaltam, hogy reggel szappan, nap kozben szappan, este tus, tus utan szappan jo vastagon es lefekves. Gondoltam megosztom ezt veletek, remelem masnak is fog mukodni."
2012. aug. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!