Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom lehúzni a bört?

Miért nem tudom lehúzni a bört?

Figyelt kérdés
amikor áll akkor nemtom lehúzni csak félig de már akkor is fáj....ha nem áll fel akk simán lejön :// ez miért van 14/f

2012. szept. 6. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt fitymaszűkületnek hívják!
2012. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit kell vele csinálni ha pl dokihoz mek h mondjam meg anyának mert égő előtte ://
2012. szept. 6. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szűkebb a fitymád. Mivel ernyedt állapotban teljesen hátrahúzható, nem kell megijedni. Merevedésnél a makk megduzzad, így a szűkebb bőrt már nem lehet mögé húzni.

Édesanyádnak ne szégyellj ezért szólni, mert célszerű orvoshoz fordulni, ahol figyelve a szeméremérzetedre (nem anyukád szeme előtt) megnézik. Valószínűleg csak otthoni kezelést ajánlanak, de ha komolyabb a szűkület egyéb beavatkozásra van szükség (pl. műszeres tágítás, részleges körülmetélés). Teljes körülmetélést akkor végeznek, ha nincs más megoldás, ill. ha Te kéred.

Szóval beszéld meg anyukáddal,bízz benne, hiszen szeret téged és a legjobbat szeretné neked.

2012. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 17:28-as vagyok. Utánam szólóval egyetértek! Kívánom, hogy sikerüljön erőt venned magadon, és megoldódjon a problémád!
2012. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!