Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos, és ahogy...

Kisfiam 5 hónapos, és ahogy segitem felültetni, egyből kirúgja magát, és feláll. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Eleinte mindig visszaültettem, de elkezdett sirni. Amint megint állhatott, boldog volt. Azóta hagyom mindig, hogy állhasson egy nagyon rövid ideig.
2010. nov. 21. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem akar ulni, ne probald ultetni, meg nem akar, nincs kesz ra. A kirugas, az egy oszton, daccolas. Allni konnyebb neki, hisz Te fogod, tulajdonkeppen nem is all meg. Minden baba igy van. Mindegyik szeret allni, meg ha nem is tudnak.
2010. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imád ülni is, de rájött, hogy állva még érdekesebb a világ..Szerintem ez miatt rúgja ki magát...
2010. nov. 21. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy erdekesebb a vilag fent, magasbol. Szerintem azert is, mert "rugoznak", nem tud allni, bicsaklozik a laba. A masik, hogy talan igy jobban kinyujtozkodik. Mikor ulnek, alsznak, meg nem teljes testhosszaban vannak mint a felnottek.
2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, h még ne is ültesd. ha magától nem ül fel, akkor még nem érett rá, ne erőltesd,mert csak kiszúrsz vele és baj lesz később. ezt nem akarod ugye?

Amúgy az én kisfiam úgy ült fel, h először kúszott, aztán mászott, és mászó pozícióból hátratolta a fenekét. pár napig a fél popóján üldögélt, a felső teste ferde volt. aztán már szépen kiegyenesedett. de egy percig sem ültettem,mert nem szabad.

2010. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!