Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny a makkom, van rá...

Túl érzékeny a makkom, van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Még gyermekkoromban fitymaszűkülettel műtöttek,nem körülmetélés volt,csak gondolom lazítottak rajta mivel a fitymám teljesen fedi a makkom ha merev állapotban van ha nem akkor is.(persze ha akarom hátra tudom húzni,hogy ne fedje)

Olvastam több oldalon is,hogy ez a túl érzékenység azért lehet,mert nem szokott hozzá a makkom a külső ingerekhez aminek érnie kéne,de a fityma ettől védte.Olyannyira érzékeny,hogy még a tisztálkodás is fájdalmakat okoz,szeretnék a közeljövőben nemi életet élni,de így úgy gondolom nem lehetséges.Voltak akik írták,hogy szoktatás kérdése az egész,hogy hordjam úgy hogy hátra van húzva a fityma és akkor a makk hozzá szokik egy idő múlva.Ezzel csak annyi a baj,hogy ha így hordanám nem lennék képes 2 lépést sem tenni akkora fájdalmaim lennének.Orvoshoz semmiképp nem szeretnék menni(főként azért nem mert körülmetélést javasolna és olvastam hogy sokaknak még rosszabb lett utána) otthon szeretném saját magam megoldani ezt,valami kenőccsel(érzéstelenítő stb) hogy hozzászoktassam a külső ingerekhez.Kérem aki tudja erre a megoldást írja le,vagy aki már átesett esetleg ezen,hogy sikerült? Előre is köszönöm a válaszokat...


2012. szept. 25. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én részlegesen, de nagyrészt körüllettem metélve, szóval a makk háromnegyede kintvan, másfél hete metéltek, és már nem is szokatlan, olyan mintha mindig is ilyen lett volna :/. Urológussal szerintem nézesd meg
2012. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos muszáj hozzászoktatnod a külső ingerekhez, mert valóban annak hiányától ennyire érzékeny. Először síkosító anyag segítségével, kézzel próbáld "edzeni", aztán puszta kézzel vízben, majd víz nélkül stb.

Sajnos csak ez az "edzés" a megoldás a problémádra.

Létezik érzéstelenítő kenőcs (Emla), de nem tudom recept nélkül beszerezhető-e.


Azért utána kéne járni annak is, hogy nem áll-e fertőzés, esetleg húgycső vagy prosztatagyulladás az érzékenység hátterében.

2012. szept. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Koszonom szepen!


Mar egeszen turheto, szabad kezzel mar nem is kellemetlen, szoval az "edzes" bevalt :)

2012. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!