Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymabemetszés után nehézkes...

Fitymabemetszés után nehézkes hátrahúzni a fitymát. Sikertelen műtét vagy túl hamar akartam kipróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 hete műtöttek, fitymabemetszésem és fék átvágásom is volt. Tegnap már szerettem volna kipróbálni magamnak, mielőtt barátnőmmel együtt leszünk, de miután felállt a szerszám, nem ment hátra magától a fityma. Én ugyan hátratudtam húzni, de elég nehezen és ha teljesen lehúzom a tövig akkor ott már feszül is. Az orvos 6 hét teljes gyógyulást mondott, ezért nem tudom eldönteni hogy én hamarkodtam vagy sikertelen volt a műtét. Ha utóbbi, akkor szóba jöhet-e meleg vízben húzogatás vagy egyéb tágítós módszer, hisz már nincs annyira komoly baj remélem, hogy még egy műtét kelljen. Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. szept. 29. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
a 4 a 6-nál kettővel kevesebb ugye?
2012. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kontrollon nem voltál a dokinál? Őt kéne megkérdezni. Szerintem mindenképpen kellett volna már óvatosan mozgatni kézzel. Nekem csak fékműtétem volt de nekem is csak az 5. héttől ment a szex mert kb. 3 héttel utána próbáltam és amikor ráült a csaj azt hittem kettészakad a farkam, szóval csak óvatosan eleinte.
2012. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!