Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha ilyen...

Ti mit szólnátok, ha ilyen orvosotok lenne?

Figyelt kérdés
2hete elmentem a gyerekorvoshoz. /16éves vagyok. Nehezen vettem levegőt. Nyomott, szúrt stb. azt mondta izomgyulladás, elküldött röntgenre. Megnézte. Ezután is izomgyulladás. Okéé. Gyógyszert nem kaptam rá. Utána sokszor fájt a fejem/ez már előtte is. Elmentem hozzá. Egész rendelése alatt mobilozott. Az asszisztense mondta, hogy menjek be szemészetre, hátha amiatt fáj a fejem. Adtak beutalót, csakhogy azt nem mondták, h a két szemészet közül melyikbe menjek. -. - persze, hogy a másikba mentem, miközben máshol már vártak. -. - . Ezekután tegnap elmentem a felnőtt orvoshoz, mert elegem lett. Meg haza is küldtek a suliból, mert rosszul voltam. Bemegyek, meglátja a 2hetes papíromat. Eléggé kiakadt, hogy ez nem is izomgyulladás, hanem tüdőgyulladás volt. :| most elküldött ma koponya, mellkas meg gerinc röntgenre. /ami ha jól tudom elég gáz, mert a röntgennek lehetnek következményei. Nekem meg 2 hét alatt 2x is volt, ma meg több felvétel is. -. - és. Elméletileg nincs semmi gond. Am. Vashiányos vagyok, arra már szedek vastablettát. és igazából az lenne a kérdés, hogy mennyire akadjak ki a gyerekorvosra? én nagyon mérges vagyok rá, és az nagyobb gond, hogy apa is.
2012. febr. 22. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Leváltanám.
2012. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ami ha jól tudom elég gáz, mert a röntgennek lehetnek következményei. Nekem meg 2 hét alatt 2x is volt, ma meg több felvétel is."


Rosszul tudod, ennyi röntgentől semmi bajod nem lesz. Egy izotópos vizsgálatnál csinálnak vagy 50 felvételt fél óra alatt, és nekik sem lesz semmi bajuk :P


Még egy repülőút során is nagyobb dózist szedsz össze, mint ez a 2 db 2 hét alatt :D:D

2012. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!