Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körül metélés utáni tanácsok,...

Körül metélés utáni tanácsok, teendők?

Figyelt kérdés
Ma volt (okt. 3.-án) körülmetélésem túl éltem meg minden.Lüdokainal érzéstelenítették e a műtét után kb 30 perccel egy kis szúró fájdalom jelentkezett, amire az orvos azt mondta, csak a varratok miatt van.Az orvos azt mondta holnap vegyem le a kötést és napi kétszer 15 percig asztassam langyos kamillában.Az normális,hogy az orvos azt mondta 3 hét múlva menjek vissza kontrolra ?Esetleg fog érni más fajta fájdalom is ?Még kötésben van a szerszám pisiltem is már de nem jelenkezet nagy fájdalom (csak épphogy éreztem valamit)Merevedéskor fog fájni ,és ha igen akkor mit lehet ellene tenni ?A varratok mikor esnek ki ? Mikor lehetséges az ön kielégítés ?

2012. okt. 3. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Az exemnek akkor volt mutetje, amikor osszejottunk anno. Meg sokaig nagyon erzekeny volt neki, kellett ido boven..... de azert o is tul elte, bar a szexualis elvezet gondok nekul varatott magara egy ideig. Lehet nalad maskepp lesz. Amen.
2012. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az orvos jól mondta! A kamillás áztatás nagyon fontos! Puhítja a cérnákat és tisztítja a sebet. Nekem az volt a kellemetlen ha a cérna beakadt az alsóneműmbe.
2012. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A varratok mikor esnek ki ? Max 10 nap.
2012. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat !! Még egy kérdésem lenne :nem írtam le de én 16 éves vagyok és még iskolába járok jelenleg 9.-es vagyok és azt szeretném kérdezni tőletek szerintetek meddig ne menjek iskolába az tuti,hogy ezen a héten már nem fogok csak a továbbiakat nem tudom :|mert ilyen állapotban nincs kedvem utcára nemhogy iskolába menni de a helyi orvos azt mondta nem ad jövőhétre igazolás viszont nem akarok menni mert félek,hogy történhet valami ugye meg az érzékeny fityma meg ilyenek ...
2012. okt. 3. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem két és fél hete volt


A merevedés nekem annyira borzalmasan fájt, hogy azt nem lehet körülírni! De utána egy ideig impotens is lettem, a fájdalom miatt valószínűleg, nem akart felállni :D. Az áztatás nagyon fontos! Fájni nem igazán fog merevedésen kívül, én csak remegtek , de azt napokig! És nagyon! De ezt mindenki máshogy éri meg. Nekem a varratok nagy része még bentvan :/ .

2012. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én is 16 vagyok, és az orvos adott igazolást 1 hétre, mert úgy mentem, mint akinek egy porcelán van a seggébe. Ha elmész, ne terheld magad, ne tesizz, kérj felmentést szüleidtől! És én már teljesen megszoktam, nem érzékeny a makkom
2012. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha szabadon (nincs rajtam nadrág alsónadrág csak nesztelenül vagyok lent) hagyom azzal segíthetem az érzékenység elmúlását ?
2012. okt. 3. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy nem :D. Hát úgy mihez szokna? nem szokik hozzá hogy dörzsölődök. De itthon én is szellőztettem :)
2012. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a szabad levegőn van, akkor talán gyorsabban gyógyul be a seb. Bár az érzékenység marad amíg nem szokja meg a fitymátlan makk az alsóruháézatot. Valaki mondta, hogy felfelé állítva kell eltenni és szorosabb alsóba kezdetben, úgy könnyebb megszokni.
2012. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én úgy csináltam kérlek szépen, hogy amikor már elfogyott az igazolásom fogtam 4-5 kocka wc papírt és odaraktam az alsógatyába hogy fogja és ne dörzsölődjön! próba szerencse :)
2012. okt. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!