Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen edzéstervet alkalmazzak?

Domcsika kérdése:

Milyen edzéstervet alkalmazzak?

Figyelt kérdés

Július eleje óta gyúrok, heti háromszoros rendszerességgel konditeremben. Hétfő:mell-bicepsz

Szerda:hát-tricepsz

Péntek: Váll - láb (alkalmanként kb 1-1,25 órát töltök a teremben futással együtt.) Mindig bemelegítek edzés előtt, és nyújtok utána.

A láb általában kimarad:'D, de szoktam futni futógépen edzések után 10-20 percet.

3x8-at nyomok általában nagy súllyal, magyarán ez inkább tömegnövelés.Sajnálatos módon az esetek többségében egyedül járok, nincs partnerem. Nem szedek se fehérjét, se táplálékkiegészítőt, se nem koxolok. 95kg vagy 185 cm magas, 16 éves.

Van rajtam felesleg bőven, ezt szeretném eltüntetni, de most ezalatt a négy hónap gyúrás alatt szedtem fel azért izmot, és ezt nem szeretném elveszteni szálkásítás miatt: kis súllyal sokat. Táplálkozásomon tudom hogy változtatni kéne, mivel az nagyon fontos, de suli miatt nagyon nehéz ezt kivitelezi, főleg hogy még menzás is vagyok.

Kérdésem: Milyen edzéstervet alkalmazzak, hogy a rajtam lévő izom megmaradjon, de a zsírból menjen le. A combom elég nagy, oda ragad rám általában a felesleg, de a hasamról, mellemről is lenne mit leszedni. Ha egy kicsit szálkásabb lennék, meg tudnám tartani, csak el kéne érni valahogy...Ha kihagytam volna valamit ami fontos, komiba jelezze kérem az illető. Válaszokat várom.


2012. okt. 16. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Felesleget el kell tüntetni először (diéta+kardió). Ezzel kellet volna kezdeni... Próbáld meg, necces lesz ha sz*rt eszel márpedig a menzán csak azt raknak eléd. Olvasd el, én se tudom rövidebben elmondani: [link]


Aztán ugyanitt találsz edzésterveket is, te ismered a saját tested és te fogod látni hogy mi az ami beválik, úgyhogy senkitől ne várj és senkinek se hidd el ha szuper edzéstervet ajánl. Az egyetlen dolog ami szükséges az a gyakorlatok és az ismétlésszámok variálása bizonyos időközönként (6-8 hetente, akár havonta) mert ahogy te is hozzászoksz hogy felkelsz fél hétkor suliba menéshez úgy a tested is hozzászokik a 3x8-azáshoz, ilyenkor valami újjal kell bombázni.


A harmadik és legfontosabb hogy NE LÉGY B*ZI ÉS LÁBAZZÁL. A futás nem elég és amúgy is csak az undorító divatf*szcibálók nem lábaznak, hogy aztán a girnyó testüket fotózgassák a tükör előtt.

2012. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!