Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, mit...

Fitymaszűkületem van, mit kellene tennem? Ugy hogy nem szeretnek orvoshoz menni hanem valami otthoni modszer.

Figyelt kérdés

Nem boztos hogy az mert letudom huzni normalisan amikor nem áll de amikor áll akkor is lebirom huzni csak nem annyira simán és épp hogy kijön a makk lécci valaszoljatok nagyon beparaztam :/

Lecci ertelmse valaszokat 13/F


2012. okt. 17. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Khm.. Majd megnyúlik a bőr nyugi.
2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hátra tudod húzni ernyedt és merev állapotban is, akkor miért gondolod, hogy szűk a fitymád? Amikor merev -tehát nagyobb a makk- akkor persze, hogy nem megy annyira könnyen hátra a bőr, mint nyugalmi állapotban. A lényeg, hogy hátrahúzható. A gyakori fitymatorna még tágíthat rajta.


"épp hogy kijön a makk" amúgy ezen konkrétan mit értesz?

Takarja részben még a fityma? A fitymaféked nem rövidebb?

2012. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

"Khm.. Majd megnyúlik a bőr nyugi."

No azt várhatod ítélet napig!

2012. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Segíthet a nyújtás, itt a gyk-n kicsit idősebb srácnak sikerült hasonló problémával volt ő is. Biztosra nem mondom hogy segít, biztosra azt mondom hogy csak óvatosan szabad nyújtani, nehogy beszakadjon stb. Rendszeresen fürdés közbe érdemes megpróbálni nyújtani.
2012. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ernyedt állapotban teljesen lejön es igen sztem is a fotymafekem kicsi mert az faj olyankorn
2012. okt. 17. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a fitymaféked rövid, azt sajna meg kell mutatni szakorvosnak, bármennyire nem szeretnéd. Mivel csak 13 éves vagy, a gyereksebészetet ajánlanám. Ott megnézik a péniszedet és kiderül tényleg a fékkel van-e gond, és kell e tenni valamit. Ha túl rövid, a későbbiekben, amikor szexuális életet fogsz élni, gond lehet belőle, mert elszakadhat.
2012. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

"Lecci ertelmse valaszokat 13/F"

"... es igen ... fotymafekem ... faj olyankorn"


Függetlenül attól, hogy 13 éves vagy, és "ertelmse" válaszokat kérsz, azért te is írhatnál értelmesebben, illetve mielőtt elküldöd, amit írsz, igazán átnézhetnéd! Az írásjelek használatáról nem is beszélve...


Félre ne érts! Nem kötözködni akarok, csak azért érted,... te is kérsz valamit, amire te magad sem ügyelsz! :o :)

2012. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, aztán egyre durvábban szűkült, és metélés lett a vége mert nem mentem.. Nézesd meg, lehet neked teljesen más, de ne járj úgy mint én!
2012. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megint kiafa'sz pontoz itt minden normális választ le?? Az sürgősen gondolkozzon el arról mit és miért csinál! >:o
2012. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat húzogatod akkor talán megoldódik, de ha nem akkor csak orvos tud segíteni.
2012. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!