Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alsó kockahas erősítő gyakorla...

Alsó kockahas erősítő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Valaki aki tud ilyen gyakorlatokat írni nekem azt megköszönném. \jöhet teljes has,ferde\

2012. okt. 19. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lábemelés
2012. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valaki bovebben?
2012. okt. 19. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
lábemelés,felülés és edzesd h keményebb legyen nem tudom pl hason fekve test tartás
2012. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LTK válasza:

Alsó és felső részt nem lehet külön terhelni. Próbáltál már egy gumiszalagot meghúzni úgy, akármelyik felén, hogy az egész ne nyúljon meg egyszerre?


Amúgy lábemelés, felülés duónál nem találsz jobbat. Mindegy melyiket választod, ugyanúgy megdolgoz ha jól csinálod.


Ha meg azért kérded, mert nem látod az alsó kockákat, akkor az azért van mert ott a bőr nem feszült még meg annyira, hogy látszódjon ami alatta van. Sokan vannak így, vissza fog húzódni nem kell aggódni.

2012. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen eltalaltad azert kerdeztem mert nem latszanak az also izmok de ha rafeszitek es megnyomom akkor sem erzem a kockakat


azota edzem kemenyen

koszonom valaszodat

2012. okt. 31. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!