Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít a férfi kinézete?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé. DE nem csak az számít.
2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked mennyit számítt egy lány kinézete?
2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam szinte egyáltalán nem számít. Legyen ápolt és higiénikus, kedves, aranyos ŐSZINTE!

24!N

2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem számít. Eddig 2 komoly kapcsolatom volt és a többi lány szerint egyik sem volt nagy szám, nagyon nem, mégis engem megfogott bennük valami. 23/L
2012. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
változó :)
2012. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz kérdés. Ha nem ismerek egy pasit, csak mondjuk odajön egy buliban, akkor nyilván külső alapján ítélek, mert más alapján nem tudok. Viszont ha ismerek egy srácot régebben és nagyon kedves, okos, vannak olyan tulajdonságai, ami miatt tudom tisztelni, de mondjuk nem néz ki jól, abba előbb beleszeretek, mint bármelyik szépfiúba. 21/L
2012. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató kérdés... Mert például hiába lenne igényes és kedves, őszinte pasi, ha mondjuk testileg nem vonzódnék hozzá. Igen, nagyon-nagyon fontos a belső tulajdonsága is (mert volt, hogy éppen egy kigyúrt szépfiúba szerettem bele, aki mint kiderült, egy bunkó volt), de szerintem a külső is számít valamennyire. Igaz, nem ez a legfontosabb.
2012. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Minden lánynak csak és kizárólag a külső számít, bármit is vetítenek.
2012. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Számít,de mindig ronda hapsijaim voltak :D vagy legalábbis jobbat képzeltem el magamhoz mindig,de sose jött el :)


Amúgy számít,a lényeg, hogy beinduljak rá.

2012. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy van mint nálatok.Ha jól néz ki egy fiú, akkor az nyilván pozitív , de inkább az összhatás számít.
2012. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!