Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány évesen metéltek körül,...

Hány évesen metéltek körül, és miért? (mármint csak akkor ha körülmetéltek)

Figyelt kérdés
És jól sikerült a műtét, tehát jobb most hogy körülmetéltek?(szexre gondolok, meg masztira)
2012. okt. 22. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
90%

Nekem még gyerek koromban (5 évesen) csinálták. teljesen jól működik, szexről nem tudok nyilatkozni mert még szűz vagyok, de a hoki teljesen jól megy! :)

Viszont attól tartok hogy így talán majd szex közbe hamarabb fogok elélvezni...

2012. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
16:36 köszönöm a választ, persze még egy csomó ember véleményére kiváncsi vagyok akik átestek rajta.
2012. okt. 22. 16:44
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Első, pont ellenkezőleg. Mivelhogy sok ideg eltompolt vagy hogy mondjam, tovább fogod bírni!


Engem 16 évesen :D

2012. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és jobb, mert fitymaszűkületem volt :DD
2012. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én azt elismerem hogy akinek szűkülete volt,az azt írja ,hogy most jobb.De arra aki csak úgy kiváncsiságból ,vagy mert szebbnek látta,vagy mint szokás mondani hygéniai szempontból metéltette meg magát,és most azt írja,sajnos nem az van amit vártam ,ilyen vélemény nem hiszem hogy lesz . Csak nem járatom le magam .:-)
2012. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
38 voltam amikor kialakult a fityma szűkület. Félévre rá körül is metéltek. Tehát nekem van mindkettő állapotról tapasztalatom. Nekem sokkal jobb! Szexben, higiéniában is!
2012. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igaz jöhetnek még a válaszok mert kiváncsi vagyok.
2012. okt. 24. 00:22
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
A körülmetélést bármely életkorban el lehet végezni. Van akit egészen kicsi újszülöttként, van akit pár hónaposan, van akit kisgyerekkorban, van akit kamasz korban, és persze van akit felnőtt korban metélnek körül. Az okok között nagyon sok minden előfordul, ezt most nem részletezem, de a lényeg, hogy pusztán kozmetikai körülmetélés is létezik, azaz nem szükséges, hogy kifejezetten orvosi indoka legye. Bármelyik Urológus el fogja végezni, ez a világon a leggyakrabban előforduló (műtéti) beavatkozás. A szexuális hatása sem elhanyagolható, sőt a barátnőd vagy feleséged is hálás lesz majd érte!
2012. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
10:16 igen elismerem csak esztétikailag szeretném megcsináltatni magamnak, tehát nincs fitymaszűkületem, csak azért szeretném megcsináltatni mert jobban tetszene úgy.
2012. okt. 24. 15:42
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
20 éves koromban volt, pusztán esztétikai okokból csináltattam meg, és tapasztalatom van mind2 oldalról nézve. Más a szex de sokkal jobb élményt nyújt, az elélvezés hamarsága meg a nő ügyességén múlik, vagy izgatóságán. :)
2012. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!