Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány évesen metéltek körül,...

Hány évesen metéltek körül, és miért? (mármint csak akkor ha körülmetéltek)

Figyelt kérdés
És jól sikerült a műtét, tehát jobb most hogy körülmetéltek?(szexre gondolok, meg masztira)
2012. okt. 22. 16:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18%
Se nem szebb, se nem egészségesebb. Ezek csak mítoszok, amit azok terjesztenek, akit ilyen-vagy olyan okból körülmetéltek. Az is hülyeség, hogy a nők jobban élvezik, őket hüvelyi aktus során ez egyáltalán nem befolyásolja. Azt sem értem, mért írja valaki, hogy a fitymája miatt a nője "semmit nem érzett". A fitymát a nő olyankor tényleg nem érzi, de azt, hogy benne van valami, ugyanúgy. A körülmetélt pasi viszont tényleg kevesebbet érez.
2012. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy barna anyajegy (májfolt) volt a fitymámon, ezért metéltek körül. Ja a lehető legrosszabbkor, mert 13 éves voltam akkor. Minden reggel szenvedtem mert reggelenként nagyon felállt, ez vagy két hétig majd megörjített. Amikor begyógyult, akkor már minden oké lett, de annyit mondhetok, tizenévesen elég rossz ilyen műtétet csináltatni.
2012. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak a problémám van a körülmetélésem óta, nagyon undorító eljárás és nagyon kell kerülni az olyan orvosokat, akik csak a körülmetéléssel tudnak megoldást hozni....

És azokat is kerülni kell nagy ívben, akik itt név és arc nélkül ajánlgatják mindenkinek.... miközben elég nagy rizikó... én is megjártam, nem kicsit

2013. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!