Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány évesen metéltek körül,...

Hány évesen metéltek körül, és miért? (mármint csak akkor ha körülmetéltek)

Figyelt kérdés
És jól sikerült a műtét, tehát jobb most hogy körülmetéltek?(szexre gondolok, meg masztira)
2012. okt. 22. 16:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%
Hogy lehet "esztétikai okból" levágatni a farkadról a bőrt?
2012. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hogy túl hosszú volt rajta, ami zavart a szexben, a csaj meg nem érzett miatta semmit. Ezért számomra hasznos volt.
2012. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

De h érted hogy túl hosszú volt?

És mit nem érzett a csaj?

Most nem kötekedni akarok,félre ne értesd,csak kíváncsi vagyok.

2012. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Valaki mindenhol leírja, hogy "feleséged, barátnőd majd hálás lesz érte". Már miért lenne? Mert egy kicsivel tovább bírja a pasi? A pasinak viszont rosszabb a szex. A fitymában sok idegvégződés van. Nekem jobb volt míg volt fitymám. CSajom is jobban szerette. Szeretett játszadozni vele.
2012. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Azért azt tegyük hozzá, hogy ha mi pasik teszünk különbséget kicsi és nagymellű lányok között, az már bunkóság, de amelyik nő annyira modortalan hogy ki is mutatja, hogy nem szeret játszani a metélt farkaddal azt szerintem hagyd ott.
2012. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

A metélt farkúakat mindenki "azokkal" azonosítja akiket senki nem szeret,ezért az ellenérzés,ezt mindenki tudja.

Akinek szűkület miatt vágták le és nem származás miatt, szegények ugyanezzel az utálattal szembesülnek,legalábbis az elején.

2012. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Ez lehet, hogy 50 évvel ezelőtt így volt, de most már nem így van! A körülmetéltség NEM azonos a zsidósággal: sokkal több az olyan körülmetélt, aki nem zsidó! A körülmetélés nagyon elterjedt más országokban, manapság nem kell amiatt aggódnod, hogy más lesz, mint a nagy átlag! Sőt, szerintem jobb, szebb, egészségesebb! Persze, ez magánvélemény!
2012. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16-os, nekem mondod? :D Kárpátia koncerten, mellettem kigyúrt körszakállas kopasz, ránéz, majd kitágadt a szeme, és nem hiszem hogy a mérettől.. :D Gyorsan húztam is el.. :D
2012. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10%
Mi az h szebb meg egészségesebb úristen..mitől lenne már az,magyarázd már el?!
2012. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz meg egy ismerős lányt akinek volt már tapasztalata mindkettővel!
2012. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!