Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Intim borotválás közben több...

Intim borotválás közben több helyen megvágtam magam, most fáj, szúr, viszket mindenhol, alig tudok mozogni tőle, mit csináljak?

Figyelt kérdés
aloe-vera kivonatos borotvahabot használtam, utána arcszeszt, és nivea after shave balzsamot is tettem rá, nem első borotválkozás volt ez, de most különösen rossz érzés... 15/f
2012. okt. 26. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
damn..
2012. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. nekem is ilyen volt az első borotválkozás. már annyira hozzászokott a bőröm, hogy meg sem érzi a borotvát xd.

hagyd egy kicsit megnőni. én eleinte 2 hetente borotváltam, mert szúrt. de már áttértem a heti rendszerességre.

ha valószínűleg elfertőződhetett egy kicsit az a sok szőrtüssző. igaz, ritkán fordul már, de akkor is bekenem egy borsónyi méretű ebrimicyn géllel(sajnos elég drága antibiotikus gél). vigyázz, hogy a fitymádhoz ne érjen, mert be fogsz sz@rni a csípéstől :)

16F

2012. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb erre a fertőtlenitő spré.Olyan amit amit az eü.ben használnak.Lehet venni egész kicsit is a gyógyszertárban ,csak a mennyiségéhez képest elég drága .

Max 2 befujod és semmi gond utána .

De miért fontos ezt annyira borotválni ? Nem akarom itt

megírni kinek fontos ez .

2012. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!