Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet? Mit csináljak?

Mi lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik reggel arra keltem, hogy viszket a bőr a herezacskón, aztán a péniszemen is aztán a péniszemen a bőr pirosas lett és viszketett is még. Másnap a Herémen olyan volt mintha kiszáradt volna a bőr, a viszketés abba amradt, de hámlott, utána a péniszemen is kiszáradt a bőr, de már ott sem viszketett, aztán 4. nap már semmi nem volt.

Most újra ez volt de viszketés nélkül.



2012. okt. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vettél új alsónadrágot vagy pizsamát és most azt vetted fel újra, mert ahogy leírtad mintha ekcémás lenne a nemiszerv területe, ez érzékeny terület.

Sokszor ruhafesték okozza a problémát.

Néha gomba, de az magától nem múlik el.


-szm-

2012. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit lehet ellene tenni? Canesten krém jó lehet?
2012. okt. 30. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha gombás akkor igen, arra jó választás


-szm-

2012. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. okt. 30. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Alergia is lehet,akár egy mosószertől is ,amiben a ruháid mossák .
2012. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az új boxer lehetséges amúgy, mert most vettem nem rég.

De még nézelődtem neten és pikkelysömört is írták, de remélem nem az.

2012. okt. 30. 20:25
 7/8 Synesztro ***** válasza:
100%

25/F

Ha voltál nővel, lehet hogy fehér folyása volt, és attól. (én is kiszoktam néha pöttyösödni, ahhoz nem árt egy orvos, de én többnyire bekenem, egy 7 után múlik, addig viszont zéró sex), lehet gombásodás, a fentieknek ebben a dologban ment a zöld kéz:), esetleg lehet allergiás tünet, ez esetben nézd meg a boxer anyagát, vagy próbáld meg egy mosás után másik mosószerrel vagy öblítővel ismét, ha elmúlik, akkor a mosószer/öblítő, amiben mosták, ha nem, akkor lehet a boxer anyaga, ez esetben viszont nincs mit tenni, orvos, mert lehet hogy elmúlik, de érdemes kivizsgálni, hogy egészen pontosan mi váltja ki.

2012. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. nov. 2. 00:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!