Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anyajegyemet a makkomon...

Anyajegyemet a makkomon leakarom vetetni, hol tudnám? Aki tud segítsen!

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy nem csinálnak ilyen műtétet.

Nekem 16 éves korom óra ott van, elég nagy. Azóta mindennel kenegettem, bőrgyógyászhoz mentem, de semmi. Most 25 éves vagyok, és nagyon rossz ez miatt az életem.

Legalább halványodna, de nem.


Tud segíteni valaki ?


2012. nov. 1. 12:08
 1/5 anonim válasza:

Hát..bőrgyógyászatok keresgéljél továbbra is...ha ott nem megy, akkor magánklinikán, de az meg baromi drága...

amúgy meg nem akarok beleszólni, de miért lenne emiatt rossz az életed?...

szerintem ettől még ugyanolyan teljes értékű ember vagy, mint más...

nem hiszem, hogy emiatt bárki is diszkriminálna..:S

2012. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az urológiát javasolnám ez ügyben .

Hisz ha levételre kerűl,ezt urológus fogja elvégezni .

Ha csak a szine miatt zavaró,akkor hagynám úgy ahogy van .

Aztán anyajegyet megmozgatni nem mindig szerencsés .Feltétlen ki kell kérni a doki véleményét,mekkora a kockázat .Kenegetéseknek nincs értelme .

2012. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj bejutni onkodermatológiára, hátha ott adnak okos ötletet. Nem tudom ki ad beutalót.
2012. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, a színe miatt. de miért pont ott lett ?...

ez miatt barátnőm se volt.


kentem nagyon sok fehérítőkrémmel, de eddig semmi.

2012. nov. 1. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan zavaró, én is leszedetném ha lenne. Én inkább a magánklinikát javaslom, igaz, hogy nem olyan olcsó mulatság, de jobb munkát végeznek, mivel nekik fizetsz... Volt már pár rossz tapasztalatom tb-s kezelésekkel, ők arra törekednek, hogy mihamarabb kész legyenek, a magán szerintem meg, hogy jól megcsinálja, hírdessd, visszamenj ilyesmi
2012. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!