Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korig és átlagosan...

Hány éves korig és átlagosan mekkorára nő egy pénisz?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy az átlagos hímivarszerv:) méret 12 és 16 cm között van. De én ezt nem hiszem el és kicsinek tartom a a drágaszágom. 15 éves vagyok és "csupán" 14 cm hosszú, a másik kérdésem pedig az hogy ciki az (elsősorban lányok válaszát várom) ha még mellé ráadásul körül is vagyok metélve?
2009. aug. 13. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a méreted, a nők hüvelyében úgyis csak az első 5 cm-en vannak érzőidegek. Amúgy nem a hossz számít elsősorban, hanem hogy mekkora örömet tudsz okozni vele. A körülmetéléssel meg ne törődj, nagyon sokan élnek így, és semmi gondot nem okoz nekik.
2009. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, ezzel egy kis lelket öntöttél belém:)

Esetleg megmondanád hogy te milyen nemű vagy?

Csak a komment értelmezése végett:)

2009. aug. 13. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
30/N :)
2009. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sovány vagy vagy kövér?
2009. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha ez számít, nem vagyok fogpiszkáló, és nem is muffin:)

Szóval nincsenek hurkáim, de a bordám sem látszik ki, tehát ottkörül vagyok:)

60 kiló 15 évesen.

2009. aug. 14. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Tök normális a méreted,egyébként tényleg olyan 13-17 cm-az átlag,persze vannak kivételek,de nagyon sokan kamuznak a te korodban,egyébként az sem mindegy az adott méret milyen magassághoz is társul,mert 12 cm egy 160-170 cm-hez is jó,de egy 180 cm-esnél már kicsinek tűnhet.


Ne aggódj,bőven nőhet még,de szerintem így is jó,sokan panaszkodtak itt hogy nekik meg még szőrűk sincs,meg kicsik,nekik sokkal rosszabb.Neked nincs miért szégyenkeznek.Milyen magas vagy?

2010. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként 15-16 éves korban kezd el főként nőni.De 18 éves korig nőhet,ez egyén függő,hisz van aki már 14 évesen elérte felnőttkori magasságát és cerka méretét,míg valaki még nagyon kisfiús fejlettségű 16-17 évesen is.Tök normális méreted van.
2010. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!