Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csíp ha vizelek és éget ha...

Csíp ha vizelek és éget ha fel húzom a bőrt mitől lehet? Kérdés lent!

Figyelt kérdés
Az van hogy a Makkom körül piros kis pöttyök vannak. és a figymán is és amikor vizelek csíp.. voltam házi orvosnál, de akkor nem mondtam hogy ki ütés is van rajtam és csak vizeletet kért, meg vizsgálta egy kereszt genny volt.. adott rá antibiutikumot de még nem gyógyultam meg.. szerintetek mi lehet?? gombás fertőzés???? csak mert akkor van ki ütés és ettől érezhetek égető érzést?? értelmes választ légyszíves!:)

2012. nov. 12. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez bakteriális fertőzés is .

Szakrendelőbe menjél,mert a házi orvosnak nincs laborja.

Csak tapogatózik,közeben meg jár az idő,csak rosszabbul leszel .A vizeletedből kitenyésztik azt a bacit,ami neked ezt okozza ,3-4 nap,és ennek megfelelően kapod a gyógyszert. Ez a járható út,urológia,még beutaló sem kell .

2012. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!