Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, hogy izmos legyek?

Mit csináljak, hogy izmos legyek?

Figyelt kérdés
Gondolom edzeni. De hogyan? Nem edzőterembe szeretnék menni, és 13/f vagyok. Van egy 2*0,5 kg-os súlyzó, és egy bordásfal. Milyen otthoni gyakorlatokat lehet végezni, hogy megizmosodjak? És mennyi idő után látszik meg? Amúgy napi 2 liter tejet iszom. Azt mondják, jó az izmoknak. Elég, vagy többet igyak?

2012. nov. 12. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi tejet azért mégsem kellene ,főleg ha nem is házi tej .
2012. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azokat a súlyzókat hagyd, szálkásítani jó csak. Bordásfalon lábemelés ami így eszembe jut, de az is csak hasra jó. Szerintem fekvőzni tudnál a legjobban otthon :). Vagy lehet a hervisbe mondjuk kapni, ilyen ajtófélfa közé akasztható rúd, húzódzkodni :D.
2012. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Fegyencedzés című könyvet tudom ajánlani neked!

Saját testsúlyodat használó gyakorlatok, hosszú távú edzésprogram.

2012. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Edwety válasza:
A tejről valahol azt olvastam, hogy max. fél liter az ajánlott naponta, mert tartalmaz olyan anyagokat, melyek nagy mennyiségben nincsenek jó hatással a szervezetre. (aztán ki tudja, a régiék biztosan nem decizték ki, mégis éltek vagy 100 évig. )Egyébként én is a fegyencedzést ajánlanám.
2012. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!