Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lánynak való a box? Melyik...

Lánynak való a box? Melyik fajtája a legjobb arra hogy edzett legyek, izmos és önvédelemre képes?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok fájdalom tűrési készség nagyon alacsony viszont már próbáltam kick és thai boxot.Régen sokat sportóltam de 2éve kb semmit.ötletek?
2012. júl. 18. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ha erős az akaraterőd és látod miért van szükséged a bokszra, akkor való!
2012. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ne törődj vele, hogy nem lányoknak való. Egyik küzdősportra se lehet azt mondani, hogy csajoknak való és mégis mennyi csaj űzi valamelyiket...
2012. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NagyonGonosz ***** válasza:

Ha tetszik akkor csináld. Amúgy nem biztos, hogy egy nőnek annyira jó, főleg ha versenyzik ahol ha a két fél között technikailag vagy fizikum tekintetében nem elég nagy a különbség akkor 12 menetben képesek félvakra verni egymást. Egy nőnek nem biztos, hogy annyira jól áll ha szétverik az arcát.

Ha önvédelemre kell akkor olyat válassz amiben van lábhasználat is (földharc is jó lenne).

2012. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) versenyezni nem mennék akkor sem ha azt mondanák hogy világ tehetsége vagyok!:D meg a versenyről óhatatlan eszembe jut a Millió dolláros bébi c. film!:-( Nekem a lényeg az hogy izmosodjak!Aztán az hogy tanuljak némi önvédelmet ezáltal és végsősorban az hogy egy kicsit jobban bírjam az ütèseket(de nem igazán engedném hogy szétüssenek:D ) .
2012. júl. 19. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!