Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony fiú vagyok....

Nagyon vékony fiú vagyok. Ahozz hogy izmos legyek gyúrással, előtte meg kell híznom hogy legyen min dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, de úgy tudom, hogy nem,, mivel az izmok fehérjéből épülnek, a hízás meg zsír. Amennyire én tudom ez csak arra jó, hogy sok tartalékenergiád van gyúrni. Másrészt a vékony emberek gyakran azért vékonyak, mert a szervezetük nem raktározó típus. Tehát nem is biztos, hogy meg tudsz hízni.
2011. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagyis "gyúrni" szeretnél?? :)

Várj holnapig vagy írj és segítek,de ma már nem.

2011. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem nyugodtan edz nem kell megvárnod hogy meghízz csak ha edzel akkor egyél kb 4-5 szőr legalább nem kell hatalmas adagokat enned egyből. Legyen az étkezésedben bőven fehérje szénhidrát. A fehérje kb 2g/testsúly kilogramm de olvastam már 3 grammot is szerintem egyenlőre a 2 gramm az nem rossz kezdés. Edzés után jó ha minél fehérjedúsabbat eszel. Edzés előtt pedig lehet több szénhidrát mint fehérje mert segít erőt adni. Szénhidrátból pedig mivel azt írtad elég vékony vagy legalább 4-5 g/testsúly kilogramm . szerintem ha eszel ahogy kell és edzel rendesen akkor úgy is elkezdesz hízni ez 100 % csak az a lényeg hogy legyél türelmes és ne siettesd a fejlődést mert ehhez idő kell. Ja és az evés mellett a folyadékbevitelre is figyelj igyál minél több folyadékot de ha lehet ne szénsavasat.
2011. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyúrsz hetente 2-3 alkalommal 1 órát, 1-2 év alatt megizmosodsz ha étrendre is figyelsz. Te magad nem fogod észrevenni a változásokat, mert mindennap látod magad, ezért ez elveheti a kedvet.

Ha rám hallgatsz lefotózod magad gyúrás kezdése előtt, majd 2-3 havonta újból és örülni fogsz a fejednek.

Gyúráshoz kitartás kell leginkább, sokan megunják.


Előtte nem kell meghíznod, elég ha sokat eszel, aztán gyúrsz rendszeresen, ilyen egyszerű.

2011. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja és ne eddz mindennap az szétcseszi az ízületeket.

Gyúrás előtt melegíts be.

2011. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!! Izmosodni akarok.
2011. dec. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!