Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és valószínűleg...

MikeB kérdése:

16 éves vagyok és valószínűleg fityma leragadásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
orvost szeretném elkerülni (ha lehet) mert borzasztóan félek a fájdalomtól...:S
2012. nov. 20. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Tépd fel, mást nem tudok ajánlani :D. Nekem is volt régebben, egyszerűen erőtvettem magamon és felrántottam :D. De fürdés közben ha lehet!
2012. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogy? fájt? :D
2012. nov. 20. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali!

˙


Ne hallgass az előzőre! Kárt is tehetsz magadban, ahogyan nemrég egy 13 éves is követte ezt a útmutatást, és beszakadt neki a fitymája! Erről itt olvashatsz is!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

Ezt nem úgy kell, hogy fogod, azt' feltéped! Ha rosszul csinálod, a fitymádnak könnyen annyi lehet! :-o Én már végeztem fitymafeltépést, -- magamon is, másokon is,... -- pontosan tudom, hogy mit kell(ene) kibírni hozzá, akkor is, ha az nem kellemes, és most úgy érzed, hogy az az élmény lenne annyira fájdalmas, hogy az félelemmel töltsön most el téged!


Inkább figyelj ide, mert az elmúlt időszakban több hozzád hasonló sorsú fiatal is tett fel majdnem ugyanilyen kérdéseket. A legutóbbi az pont korodbéli srác, őrá nem(/sem) figyeltek oda kellőképpen a szülei. Gyere, olvasd el az ő esetét is figyelmesen, mert sztem a tiéd is kísértetiesen hasonló, és sokat tanulhatsz belőle! S:-o

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


És itt van egy 15 évesé is. Látod? Nemcsak te vagy ebben a cipőben! (Sajna...!) :-(

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


˙

Az orvostól meg ne félj! Inkább bírj ki egy rövid, ámde hirtelen erősebb fájdalmat, --- akármennyire is félsz tőle, --- ami ráadásul hamar elmúlik, mint egy hosszú, kellemetlen fájdalmas időszakot amiatt, mert te elhúztad a saját idődet, és olyan súlyossá válik a helyzet, hogy műtét kell, az meg sokkal jobban fáj annál, mint amitől te most félsz, hogy ki kellene bírnod! inkább ess túl rajta mihamarabb, akkor nem fogsz annyit szenvedni! Erre nem lehet kellőképpen felkészülni! Éppen ezért ess rajta túl, amíg még te irányít6od a félelmedet, mert KÉSŐBB sokkal többet fogsz szenvedni, és akkor éppen ezért MÉG JOBBAN IS FOG FÁJNI, és FÉLNI IS SOKKAL JOBBAN FOGSZ TŐLE! :-o


Ha tudok neked segíteni, beszélgetni szeretnél, írj bátran >>privit! De függetlenül ettől olvasd el a fenti linkek tartalmát, mert rád nézve is igencsak tanulságosak! :-o


˙

Nemcsak te vagy az egyetlen tarka kutya a világon, és amitől félsz azt is ki le7 bírni,... én már csak tudom! ;-)

FEL A FEJJEL, Pajtás! ;-D


Üdv: EE

2012. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a megnyugtató válaszod. egyébként volt már ilyen problémám, kiskoromban, nem emlékszem a fájdalomra.
2012. nov. 21. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!