Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már valakinek vazelin...

Volt már valakinek vazelin eltávolító műtétje péniszből, hogyan zajlik egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit keres ott a vazelin?
2012. nov. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Te jó Isten. A vazelint külsőleg kell rákenni, hogy csússzon!
2012. nov. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vazelint fecskendeztek a péniszedbe és azt távolítják el?
2012. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam erről, hogy vazelint fecskendeznek be, hogy vastagabb legyen és merevebb. De mivel a vazelin olvadás pontja 37 C fokon van, hát nem az igazi, mármint a keménység. Viszont idegen anyag és betokosodik illetve lehúzódik a fityma börébe / hát igen a gravitáció/. Ezt lehet jól műteni,egyszerűen eltávolítják a fitymát.
2012. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, fordulj orvoshoz.
2013. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
abban biztos lehetsz, hogy a fitymádat elveszited... legalább egy hétig katéterre leszel kötve... és nagyon fáj... plusz feküdnöd kell vele heteket...ha nem kapsz merevedést gátló gyógyszereket, amiről szerintem Magyarországon még nem is hallottak, akkor rendszeresen kiszakad a varrat... nagy szivás az egész, de megéri.... az anyagi vonzatát nem tudom, mert én Hollandiában vetettem ki, itt meg a TB finanszirozta... de otthon nem hinném, azt hallottam több százezres beavatkozás
2014. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!